Iva Kubelková se už nějaký čas věnuje zpívání a před rokem vydala své první album Jak dobře mě znáš, na kterém se podílel kytarista Michal Pavlíček. A právě k jedné písni nedávno natočila videoklip. A rozhodně to není jen o chození po ulici, ale naopak je o dotycích a něžnostech mezi dvěma milenci.

Doteky, takové ty drobné, pro někoho možná samozřejmé, pro někoho ne. Chycení za ruku, pohlazení, pusa, když jdete z domu, objetí, jen tak, během dne. Tyhle malé nenápadné pozornosti udržují každý partnerský vztah živý. A když na ně začneme zapomínat, může se stát, že nám ten vztah propadne mezi prsty,“ okomentovala velmi romantické fotky Iva. Milence jí na nich hraje model Martin Gardavský. 

VIDEO: Iva Kubelková promluvila o plastice prsou! Nezvládala jsem to, přiznala

Video
Video se připravuje ...

Iva Kubelková promluvila o plastice prsou! Nezvládala jsem to, přiznala Markéta Reinischová

„A přesně o tom je písnička Tak mě houpej. Já ji sice zpívám ze svého pohledu mužům, ale platí to i obráceně a vůbec ve všech směrech. Vztah je květina, o kterou je třeba se starat. V klipu se role mého protějšku statečně ujal Martin a já mu za to děkuji, byl skvělý,“ dodala Kubelková. 

Gardavský před deseti lety vyhrál soutěž Muž roku a od té doby je vyhledávaným modelem a reklamním hercem. „Slušelo by vám to spolu,“ neudržela se jedna ze sledujících a napsala tento komentář.

Má pravdu - slušelo. Ale moderátorka je šťastně zadaná a s partnerem Georgem Jiráskem (64) se těší z dvou dospívajících dcer Natálie (16) a Karolíny (12). 

Fotogalerie
50 fotografií