Dost možná nejodvážnější model ze všech přítomných předvedla na premiéře muzikálu Děti ráje zpěvačka Kateřina Mátlová (42). Rozhodně by vyhrála první místo alespoň za nejodvážnější rozparek. 

Něžné růžové šaty působily na první pohled poměrně nevinně, v pohybu se ale dojem značně proměnil - vysoký rozparek sahal až nad úroveň rozkroku. Není proto divu, že v nich zpěvačka zažila horké chvilky a někdy s modelem trošku bojovala. 

Mátlová dorazila na akci v doprovodu svého partnera, podnikatele Michala Kováře (44). Není to přitom ještě ani rok, co dvojice na světě přivítala dceru Karolínu.

"Jmenuji se Karolínka a narodila jsem se 25. 1. 2021 v 17:25 šťastným rodičům Kačce a Michalovi. Vážím 2970 gramů a měřím 46 centimetrů, tak bacha na mě," napsal tehdy na instagram novopečený táta Kovář. 

Muzikál Děti ráje obsahuje řadu hitů z dílny Františka Janečka. Ten má se sestrou Kateřiny Mátlové, operní pěvkyní Terezou (46), dvanáctiletou dceru Emilly Anne. Vztahy v rodině jsou ale velmi napjaté. Po rozchodu si rodiče nemohou přijít na jméno, zatímco Kateřina Mátlová má muzikálového producenta a někdejšího švagra stále velmi ráda. 

Tereza a Kateřina mají ještě sestry Markétu Fassati (36) která se živí jako sopranistka a multižánrovoá zpěvačka, houslistku Marii Mátlovou, taktéž zpěvačku Barboru Solazzo-Mátlovou a ředitelku Pražského hudebního institutu Alžbětu Kerberovou. 

VIDEO: Uplakaná kráska Kateřina Mátlová: František Janeček naší rodině velmi pomohl!

Video
délka: 23:16.84

Uplakaná kráska Kateřina Mátlová: František Janeček naší rodině velmi pomohl! David Turek

Fotogalerie
83 fotografií