Ještě jedna zajímavost byla spojena s tímto výjimečným vystoupením, kytarista Ondřej Pátek, který Martu Jandovou na koncertě doprovázel, zahrál tuto píseň na speciální modrou kytaru Frekvence 1. Zpěvačka po koncertě připojila ještě svůj podpis na kytaře k podpisu Pokáče, který ji minulý týden svým podpisem jako první slavnostně pokřtil. V rámci hodinového koncertu Marta Jandová hrála převážně skladby z jejího českého alba Barvy. „Během pandemie jsem nějak nestihla napsat to další, i když nápady by byly. Ale to by zas ty písničky nikdo neznal,“ prozradila zpěvačka. Zahrála třeba písničky Křídla, Barvy nebo Černá a bílá.

„Dneska je již červenec a já hraji letos teprve druhý koncert, to je strašné,“ posteskla si Marta Jandová během vystoupení. Živá vystoupení jí prý moc chyběla. O to více si tento koncert užila nejen ona, ale evidentně i všichni návštěvníci kempu. Na závěr se zpěvačka rozloučila tematickou písní Goodbye její německé kapely Die Happy. Pro Martu Jandovou je Frekvence 1 zároveň domovskou stanicí, posluchači ji mohou slyšet každý den dopoledne. V pořadu Co se děje s Martou Jandovou zmiňuje zajímavé aktuální události, ale i historky ze svého soukromého života. Práci v rádiu zpěvačka ocenila hlavně v pandemii, v dobách lockdownu ji totiž podle jejích slov doslova zachránila. Kolegové z řad umělců ale prý vůbec nechápou, jak může pracovat každý den.

Veškeré dění z Radiokempu včetně finálního koncertu přenášela Frekvence 1 živě do vysílání. Návštěvníci kempu měli navíc možnost pozorovat při práci oblíbené moderátory Janu Knížkovou, Romana Mikesche a Robina Sobka. Se zájemci se všichni tři velmi ochotně fotili a rozdávali úsměvy a pozitivní energii na všechny strany.

Již příští středu 21. července zamíří Frekvence 1 opět do moravského kempu, a to do Strážnice a jako speciálního hosta s sebou poveze kapelu No Name. Zpěvák Igor Timko s pobavením uvádí: „Na rádiu Frekvence 1 jsme už hráli mnohokrát, avšak výlet pod křídly Frekvence 1 jsme ještě nezažili. Dokonalé je, že se střetneme na půl cesty, my z Košic a Frekvence 1 z Prahy. Podle mě je slušně zaděláno na dokonalý zážitek. Slibujeme, že zahrajeme to nejlepší, co doma máme!“ Akce začne ve 14 hodin, od 19 hodin do 20 hodin vyvrcholí koncertem kapely No Name.

Fotogalerie
16 fotografií