Dalibor Janda musel kvůli koronavirové pandemii zrušit očekávanou koncertní šňůru k 40. výročí na scéně a jako zbytek umělců trpělivě vyčkával na rozvolnění přísných restrikcí. To sice přišlo, návrat do normálu ovšem ohrožují nakažlivější mutace. Jediným východiskem ze začarovaného kruhu je podle něj očkování.

„Vážení přátelé, kamarádi a fanoušci, moc Vás všechny zdravím, doufám, že jste všichni očkováni, je to asi jediná cesta k tomu, abychom opět nemuseli rušit koncerty a aby byla dobrá nálada,“ napsal optimistický Janda na své sociální sítě, aniž by tušil, co bude následovat.

Komentovou sekci okamžitě atakovali zapřisáhlí odmítači vakcín a restrikcí a na oblíbeném zpěvákovi nenechali nit suchou. „Kolik berete za propagaci??? Klidně ať zruší všechny koncerty, kina, divadla! Vás poslouchám rád, ale toto je přes čáru, takto se zaprodat. Každý si přece může vybrat, no ne?“ sepsul Jandu jeden rozlícený pisálek.

 „Zpívej, to umíš, a nenuť druhé k očkování,“ vzkázal nejspíš zaskočenému umělci jiný uživatel. „Nepleťte covid divadlo do Vaší pěvecké kariéry!“ okřikla ho vzteklá fanynka, načež další fanoušek Jandovi pohrozil, že pokud s „reklamou“ na očkování nepřestane, bude bojkotovat jeho koncerty. Autor hitu Žít jako kaskadér na žádný z těchto a dalších negativních, výhružných či urážlivých komentářů raději neodpověděl, nejspíš usoudil, že by to bylo zbytečné.

VIDEO: Trapas na koncertě Dalibora Jandy: Psychický kolaps na pódiu!

Video
délka: 01:39.76
Video se připravuje ...

Trapas na koncertě Dalibora Jandy: Psychický kolaps na pódiu! Kisa Císařová

Fotogalerie
33 fotografií