Úterý 6. června 2023
Svátek slaví Norbert, zítra Iveta / Slavoj
Oblačno, déšť 21°C

Slavní opěvovali své otce: Prachařovou si spletli s Rybovou, Pavlásek šokoval podobou!

/
 • Celebrity slavily den otců
  21. června 2021 ● 12:15

  Na třetí neděli v červnu, tedy 20. června, připadl letos svátek opěvující otcovství. Na své táty si vzpomněly i některé celebrity a kromě společných fotek přidaly i několik milujících slov. 

 • 1.

  Mariana Prachařová s otcem Davidem

  Fotkou s tátou Davidem Prachařem (62) se pochlubila dcera Mariana (27). „Pro holku má být táta tím nejvíc chlapem v životě. Tak všechno nejlepším vám všem, tatínci!“ vyznala se blogerka, kterou si někteří spletli s jeho Lindou Rybovou (45), s níž má další tři děti. 

  Mariana Prachařová s tátou
  Autor: instagram.com

  Dlouho mi trvalo poznat Marianu v tom Linda stylu,“ míní jedna z jejích sledujících. Na první pohled připomíná Rybovou. Vlasy zapletené do copů, široký úsměv... Holky si jdou do podoby. 

 • 2.

  Marta Jandová s otcem Petrem

  Tati, miluju Tě. Krásný den otců. Byli jsme 4, zbyli jsme dva, ale už je nás zase víc,“ napsala ke společné fotce s tátou Petrem (79) Marta Jandová (47). Před lety totiž zemřela maminka Jana a její bratr Petr. 

  Marta Jandová s Petrem Jandou
  Autor: instagram.com

  VIDEO: Prachařová ve strachu o mámu Batulkovou: Konečně ji mám pod kontrolou!

  Video
  délka: 25:21.32
  Video se připravuje ...

  Prachařová ve strachu o mámu Batulkovou: Konečně ji mám pod kontrolou! Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

 • 3.

  Iva Pazderková s rodiči

  „Mamka a taťka. Můj taťka je betálné borec. Ve všech směrech. Naučil mě toho tolik! Od vrtání a montování věcí až po šití na šlapacím stroji. Je to ten nejlepší taťka na světě. A je můj, heč!!! (Aj ségry teda, a taky nevlastní ségry a bráchy) Děkuju tati, su šťastná, žes mě měl zrovna ty. Mám tě moc moc moc ráda. Ta fotka je ze svatby mojí ségry, jen aby nedošlo k mýlce...“ pochlubila se Iva Pazderková (41). 

  Rodiče Ivy Pazderkové
  Autor: instagram.com

 • 4.

  Lukáš Pavlásek s tátou

  Své fanoušky dokonale zmátl komik Lukáš Pavlásek (42), který je věrnou kopií táty. „Den otců a dávání pozor na děti,“ píše herec. „Kdo to je? Ten dospělý muž? Tatínek nebo ty?“ zeptala se herečka Eva Holubová. Podoba je skutečně vražedná, ale je to Lukášův táta a malé miminko je komik. 

  Otec Lukáše Pavláska
  Autor: instagram.com

 • 5.

  Fotogalerie
  22 fotografií

Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy