O víkendu se moderátorka Evropy 2 pochlubila krásnou holčičkou jménem Sofie. Vysněné děvčátko jí ale na cestě do maminčiny láskyplné náruče dalo pořádně zabrat. „Bylo to teda fakt náročný. Já jsem se na porod poctivě připravovala, chodila jsem na procházky, jedla jsem chilli, absolvovala jsem předporodní kurzy. Na všechno jsem byla připravená, přistupovala jsem k tomu pozitivně. Potom mi ultrazvukem zjistili, že miminko bude větší, jenomže já jsem trošku menší,“ uvedla Říhová pro TN.cz.

Lékaři se rozhodli čtyři dny před termínem porod vyvolat, jenže se nedařilo. „Tři dny jsme ten porod vyvolávali, načež se to trochu rozjelo, ale málo. Holčička měla větší hlavičku, takže nebyla schopná projít. Tak jsme museli zvolit variantu, že na svět přijde jako císařovna,“ pokračovala moderátorka, které nezbývalo nic jiného než souhlasit.

VIDEO:Gottová chce ve Finsku na léčení! A naštvaná Vondráčková. Její písničky radia nehrají.

Video
délka: 02:40.50

Gottová chce ve Finsku na léčení! A naštvaná Vondráčková. Její písničky radia nehrají. 

Říhová porodila Sofinku v pátek 5. března. „Je zdravá, krásná, váží asi 3 700 gramů, takže je to opravdu macík. Já jsem teď na jednotce intenzivní péče, dneska by mě měli přendat na pokoj, kde se budeme s malou více seznamovat, tam se mi také bude hojit jizva po císaři,“ vysvětlila rosnička s tím, že by rekonvalescence po císaři měla trvat pět až šest dní.

Tatínek Sofinky je vzhledem k přísným hygienickým opatřením nemůže navštěvovat, byl však u porodu, za což je Říhová nesmírně vděčná – rodit loni, musela by se obejít bez jeho podpory.

VIDEO: Štaidl měl přání, které si nestihl splnit. A Farna ukázala nové tělo. Jak to dokázala?

Video
délka: 02:24.68

Štaidl měl přání, které si nestihl splnit. A Farna ukázala nové tělo. Jak to dokázala? Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
56 fotografií