Někteří si dávají měsíc bez alkoholu po náročných vánočních svátcích. V roce 2013 ale jedna organizace vytvořila kampaň, která je výzvou pro lidi, kteří si chtějí otestovat svůj vztah k alkoholu. Akce nese název Suchej únor. 

A právě letos si tuhle výzvu dala Heidi Janků. „Nevím jak vy, ale já začala držet ‚Suchej únor‘ už minulý týden, takže vlastně v lednu. A zatím dobrý. Abstinenční příznaky žádné, tak to se mnou ještě není tak hrozné. A moje játra vrní blahem,“ pochlubila se na sociální síti zpěvačka.

VIDEO: Heidi Janků už není jako lunt? Posteskla si, že se »projedla« do velikosti L!

Video
Video se připravuje ...

Heidi Janků už není jako lunt? Posteskla si, že se »projedla« do velikosti L! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

No, moc lidí ji nepochválilo. „To platí jen pro slabší kusy co to nemají pevně ve svých rukách,“ píše jeden z nich. „Při distanční výuce nelze,“ tvrdí další.

Měsíc bez alkoholu si každý rok dávají muzikanti Vilém Čok, Kamil Střihavka nebo herečka Kristýna Frejová.

Jestli je dneska 1. února, tak slavím shodou okolností už měsíc suchý leden a myslím, že v tom budu pokračovat i v únoru, protože ta psychická nálož v současné době nepřeje tomu, aby mozek bojoval ještě s kocovinou. Budu tedy držet suchý únor, březen i duben, pak natáčím film,“ řekla řekla pro Showtime hvězda seriálu Sestřičky na Primě. 

VIDEO: Heidi má vánoční duet a klip s Vašo Patejdlem! Podívejte se!

Video
Video se připravuje ...

Heidi má vánoční duet a klip s Vašo Patejdlem! Podívejte se! youtube.cz

Fotogalerie
35 fotografií