Třeba Jiří Krampol (82) o svém kamarádovi prozradil, že než se zpěvák do něčeho pustil, vždycky nad tím dlouho přemýšlel.

„Na Karla se muselo velice opatrně. Je to až sranda. Zmožek vyprávěl, že když ho přemlouval, aby nazpíval Zvonky štěstí, tak Karel nejdřív nepochopil, že to má být duet. Až když mu Zmožek vysvětloval, kdy začne zpívat Darinka Rolincová, tak se Karel dost divil, proč mu do toho má ještě někdo zpívat,“ směje se ve vzpomínkách Krampol.

VIDEO: Krampol po smrti ženy v zábavné talk show: Se smutkem bojuju humorem!

Video
délka: 00:39.36
Video se připravuje ...

Krampol po smrti ženy v zábavné talk show: Se smutkem bojuju humorem! FTV Prima

Gotta měl coby moderátor několikrát i ve svém legendárním pořadu Nikdo není dokonalý. „Když jsem dělal svoje pořady a chtěl ho jako hosta, jezdíval jsem ho přemlouvat k němu domů na Bertramku. A on nikdy nejdřív nechtěl.“

„Vždycky to začínalo (imituje Karla Gotta): ,Člověče, já ti nevím, já si to rozmyslím.' Nakonec se vždycky nechal ukecat. Byl to váhavej střelec, ale pak vždycky dotáhl věci do konce. A stálo to za to,“ dodává Krampol.

V knize Takový byl Karel Gott: Rok poté vzpomínají i Helena Vondráčková, Lucie Bílá, Jiřina Bohdalová, Ilona Csáková a mnozí další! V prodeji v e-shopech všech knihkupectví nebo na webu ikiosek.cz!

VIDEO: Dojemný dárek od Ivany Gottové fanouškům Karla (†80): Zveřejnila soukromé video!

Video
délka: 01:51.89
Video se připravuje ...

Dojemný dárek od Ivany Gottové fanouškům Karla (†80): Zveřejnila soukromé video! Facebook Karel Gott

Fotogalerie
57 fotografií