Neděle 4. června 2023
Svátek slaví Dalibor, zítra Dobroslav
Polojasno 21°C

8 tváří Evy Josefíkové: Štědrovečerní princezna, potvora ze Slunečné i nemravná kráska!

/
 • 8 tváří Evy Josefíkové: Štědrovečerní princezna, potvora ze Slunečné i nemravná kráska
  27. prosince 2020 ● 05:57

  Díky rolím princezen si svého času vysloužila přezdívku 'nová Libuška Šafránková'. Pravda je ale taková, že Eva Josefíková (30) se rozhodně v této škatulce usadit nehodlá. V současnosti ji vídáme jako Denisu v populárním seriál Slunečná,  kromě toho má ale na kontě i řadu jiných rolí. A v některých předvedla dokonce i poměrně odvážné erotické scény!

 • 1.

  Předabovaná princezna

  V období Vánoc Evu Josefíkovou vídáme především jako pohádkovou princeznu a právě tak si ji diváci také poprvé zapsali do srdce a do paměti -  poprvé jí dal podobnou příležitost režisér Zdeněk Troška (67) v roce 2011 v pohádce Čertova nevěsta. Tam si okatá brunetka zahrála princeznu Štěpánku, ovšem její hlas ve filmu, který putoval i do kin, neuslyšíte, Troška totiž v rámci čachrů s hlasy postav (podobných rozhodnutí tam bylo více) nechal tuto roli namluvit Jitkou Ježkovou, kterou jinak známe i jako český hlas Rose z Titanicu.

  Eva Josefíková v pohádce Čertova nevěsta
  Autor: Bontonfilm

  Kdy letos v televizi?

  • 26.12. ve 20:20 na TV Nova, opakování 29.12. od 15:55 a 31.12.2020 od 18:10 na Nova Cinema
 • 2.

  Poprvé štědrovečerní princeznou

  Podruhé si krásné šaty a korunku mohla herečka vyzkoušet v pohádce České televize Korunní princ, která měla premiéru 24. prosince 2015, kde se objevila coby princezna Viktorie (a už také mluvila vlastním hlasem) a zahrála si tu po boku Patrika Děrgela (31), Kryštofa Hádka (38), ale i Pavla Kříže (59), Jaromíra Hanzlíka (72) či Josefa Abrháma (80).

   

  Kdy bude Korunní princ v televizi letos? 

  • ČT1, 18.12.2020 - 20:10

  Pohádka Korunní princ
  Autor: ČSFD

 • 3.

  Princezna »v důchodu«

  O čtyři roky později ale dostala šanci si úlohu krásné princezny v štědrovečerní v pohádce ještě jednou zopakovat coby Kateřina ve snímku Princezna a půl království, rovněž pro Českou televizi. Kandidáty na ženicha jí zde ztvárnili Jakub Prachař (37) a Matouš Ruml (35), ale díky menší roli Valeriána zde zazářil také Marek Eben (62).

   

  Zajímavosti rozhodně je, že Eva si vlastně připadala v loňském roce na roli princezny už stará, ačkoliv jí tehdy táhlo sotva na třicet. „Nechápu, jak jsem ji vlastně mohla hrát. S tím, že je to má poslední princezna, jsem počítala už v Korunním princi – a to mi bylo pětadvacet!“ popsala loni herečka v rozhovoru pro Blesk TV magazín. Ovšem vzhledem k tomu že je velmi půvabná a stále vypadá mladě, diváci se rozhodně proti jejímu obsazení nebouřili.

   

  Kdy bude Princezna a půl království v televizi letos? 

  • ČT1, 21.12.2020 - 20:10

  Pohádka Princezna a půl království: Eva Josefíková a Matouš Ruml
  Autor: Česká televize

 • 4.

  Expartnerka Jiřího Mádla

  Ač již ne přímo princeznu, ale rozhodně pěknou mladou slečnu, o niž usiluje hlavní hrdina, ztvárnila Josefíková také ve snímku Probudím se včera z roku 2012. V něm Filip Blažek cestoval do svých mladých let, kde ho ale již ztvárňoval Jiří Mádl (34), aby získal srdce spolužačky Elišky, kterou hrála právě Eva. Ta se při natáčení seznámila a sblížila s Mádlem, načež spolu asi skoro tři roky tvořili pár i v reálném životě. Společně se objevili i ve volném pokračování filmu Gympl s názvem Vejška.

  Eva Josefíková a Jiří Mádl
  Autor: Foto Blesk - Ladislav Křivan

 • 5.

  Doktorka Lucie z Modrého kódu

  Později se ale brunetce přece jen podařilo vymanit se ze škatulky »pěkné tvářičky« - nejen, že se objevila v komediálním seriálu Kosmo České televize, ale přízeň fanoušků si získala také díky roli doktorky Lucie Krutinové v seriálu televize Prima Modrý kód. Tam si zahrála kamarádku vrchní sestry Mery v podání Sabiny Laurinové (48), která jí shodou okolností hrála maminku v již zmíněné pohádce Čertova nevěsta. Romantickou dvojici tam Eva tvořila (ovšem tentokrát jen v ději) především s Davidem Gránským (28) alias Maty Bojanem.

  VIDEO: Eva Josefíková: Proč vzala roli v Kosmu?

  Video
  délka: 02:24.56
  Video se připravuje ...

  Eva Josefíková, punková cestovatelka a hloupá bruneta Tereza Kovářová

  Každopádně v Modrém kódu už nebyla za žádnou ‚naivku‘, naopak řešila například aférku se ženatým mužem či vlastní nemocné dítě, na jehož výchovu navíc byla sama. Nakonec ji scenáristé nechali odjet do Kanady, což mnozí příznivci seriálu nelibě nesli. Každopádně netrvalo dlouho a Eva se objevila v jiném primáckém seriálu…

  Eva Josefíková v Modrém kódu
  Autor: FTV Prima,
 • 6.

  Náhrada za Arichtevu

  V současnosti můžeme Evu vídat v seriálu Slunečná coby DJku Denisu Kánskou, ačkoliv tuto roli původně dostala Veronika Arichteva(34), která také zhruba 38 dílů skutečně odehrála. S jejím těhotenstvím se sice do děje počítalo už dopředu, jenže vše zkomplikovala situace kolem koronaviru a zdržení natáčení kvůli nouzovému režimu. Pro Veroniku bylo samozřejmě přednější zdraví její i miminka, a tak narychlo do seriálu naskočila náhradnice Josefíková.

   

  Její postava Denisa, která není úplně kladnou hrdinkou, nejprve chodila s Jankem v podání Marka Lambory (25), následně si ale začala s jeho otcem Johnem, kterého ztvárňuje Maroš Kramár (61). „Maroš mi hrál v loňské štědrovečerní pohádce tatínka, teď je to ale jinak. Je to pro mě trochu neobvyklé, protože v takových situacích nejsem zběhlá. Nikdy jsem o tolik let staršího partnera neměla,“ prozradila pro Primu o nové roli Eva, když Arichtevu střídala. Ovšem uvědomovala si, že v životě se takové věci stávají, a tak nechala vzpomínky na obsazení pohádky Princezna a půl království za sebou.

  Těhotná Veronika Arichteva a Eva Josefíková ve Slunečné
  Autor: Jan Tůma

 • 7.

  Vášnivá tajnůstkářka

  Zatímco její partnery před kamerou jsme vám již víceméně představili, jak to má ale Eva se vztahy v soukromí, už tak jasné není. Herečka si své soukromí většinou chrání, ovšem i tak sem tam něco vyplave na povrch. Při natáčení seriálu internetové televize Mall.tv Terapie sdílením například prozradila, že její nejkratší vztah trval méně než den. „Bylo to na víceletém gymnáziu v primě a šlo o mého spolužáka. Začalo to na Valentýna, dal mi valentýnku a pak jsem se s ním rázem rozešla, protože by mi přišlo trapný, aby se dva primáni vodili po gymplu za ruku,“ zavzpomínala na školní léta.

   

  Poté co se rozešli s Mádlem, byla Josefíková dlouho sama, případně o lásce raději veřejně nemluvila.  V červnu 2020 ale vyšlo najevo, že má známost. Odhalila to premiéra snímku 3Bobule (a to přesto, že si tam Eva nezahrála), respektive následný večírek. Brunetka byla totiž zachycena fotografy při vášnivé líbačce s partnerem na noční ulici. Fešák, k němuž se vášnivě tiskla, byl scenárista filmu Matěj Podzimek (39). Ten se v roce 2019 po 9 letech manželství rozvedl s herečkou Kristýnou Podzimkovou (35), známou coby Theou Nekonečnou z Ulice.

  Premiéra filmu 3bobule: Eva Josefíková
  Autor: David Kundrát, Marek Pátek

 • 8.

  Krásná i nahá

  Ačkoliv ze svého soukromého života Eva příliš neodhaluje, v otázce odhalování svých tělesných půvabů už tak stydlivá není. Takzvaně 'v rouše Evině' se tak před kamerou objevila hned několikrát. Poprvé v roce 2012, kdy měla ve filmu Probudím se včera postelovou scénu s Mádlem. Rok 2014 byl pak obzvláště plodný, jelikož peprných scén se urodilo hned několik. Brunetka tělo vystavila ve filmu Vejška, ve snímku Fair Play se zase naložila do vany a odhalila své přednosti, naopak v seriálu 1864 to vzala z druhé strany, na diváky se otočila obráceně a vyšpulila zadeček. Také v Modrém kódu (2019) nebyla úplně cudná a byla tak k vidění 'pod duchnou' s Davidem Gránským. Na ochutnávky z těchto erotických scén se můžete podívat v naší galerii...

  2014: Fair Play: Vypadá to, že si nahotu užívala.
  Autor: Fair Play

  Fotogalerie
  83 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 6

ppadys: Kráska vypadá jinak,pitomci.

(28. 12. 2020 07:13)

bedna: Už tím, že na sebe nechala lézt Mádla, klesla u mnoha lidí!

(27. 12. 2020 13:13)

fido2: Už nedávejte ty ubřejskané pohádky - Princezna ze mlejna 1,2...Z pekla štěstí...to je hnus, jak tam ty kreatúry piští, až z toho člověku rozbolí hlava. Režisér je asi hluchý, ne....

(27. 12. 2020 10:31)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy