„Jsou Vánoce, jsou Vááánoce, jsou Váááánoce...“ zpívá Karel Gott v písni Richarda Krajča (43) Vánoční, která měla premiéru až 5. listopadu tohoto roku, tedy bezmála dva roky od jejího natočení a více než rok po smrti oblíbeného zpěváka. Je to tak poslední a nejnovější píseň, ve které mohli Slavíkovi příznivci slyšet jeho božský hlas.

VIDEO: Krajčo zveřejnil úplně poslední píseň Karla Gotta: Podívejte se na „Vánoční“!

Video
délka: 05:26.88

Krajčo zveřejnil úplně poslední píseň Karla Gotta: Podívejte se na "Vánoční"! Universal

A protože bylo o Karlu Gottovi vždy dobře známé, že byl profesionál každým coulem a na všechna svá vystoupení a výkony se pečlivě připravoval, ne jinak tomu bylo i při spolupráci s frontmanem kapely Kryštof. Důkazem toho je krátké video, které zveřejnila sama vdova Ivana Gottová na oficiálním instagramu agentury Karla Gotta.

„Vám všem pro radost a potěšení. Přeji krásný adventní čas. Ivana.“ napsala vdova k záběrům, kde Karel Gott sedí u stolu ve stejné košili, kterou má ve videoklipu, a pěje o tom, že „jsou Vánoce“. „Takhle se to musí zpívat!“ dodal zpěvák na závěr.

Není divu, že video, zvláště v tomto adventním období, dojalo mnoho lidí sledujících stránky Karla Gotta. „Bůh! Náš nejlepší. Ivanko, děkuju Vám. Příspěvky od Vás mi vždy zlepší den. A i Vám krásný adventní čas. Píseň nádherná,“ zazněla například slova obdivu a chvály z fanouškovského profilu.

VIDEO: Takhle Karel Gott trénoval na píseň Vánoční!

Video
délka: 00:09.67

Karel Gott (†80) nacvičuje svou poslední píseň Vánoční Instagram

Fotogalerie
53 fotografií