Svatba se údajně uskutečnila jen několik dní poté, co se provalil její jiný stav. Daniela je tak už měsíc vdanou ženou, přiznala to u společné fotografie s manželem Milošem Zajíčkem. „Jeden měsíc,“ otagovala Christová černobílý snímek na sociální síti.

VIDEO: Andresíková měla covid, jak to bude s pohřbem? A Nový šokoval. Co dělá v MHD?

Video
délka: 02:38.76

Andresíková měla covid, jak to bude s pohřbem? A Nový šokoval. Co dělá v MHD? Blesk

Aby bylo zřejmé, co onen jeden měsíc znamená, ukázali novomanželé své svatební prstýnky. Z intimní fotografie nelze úplně poznat, zda je zachycena ze „dne D“, v pozadí mezi párem je ale vidět kytice. Daniela je navíc oblečená do bílého, stejně tak i její manžel, mohlo by se tedy opravdu jednat o první záběr z přísně utajovaného obřadu lásky. Pár se zasnoubil už v roce 2015, od té doby svatbu několikrát odložili.

S tutláním informací má Daniela mnoho zkušeností. Když padaly komentáře o těhotenství, mlžila jako o závod. Její maminka Ivana Blesku řekla, že o tom nesmí mluvit, čímž nechtěně prozradila, že je dcera v očekávání. Nakonec radostnou zprávu vypustila Christová mladší na sociální sítě sama prostřednictvím fotek s partnerem a rostoucím bříškem.

VIDEO: První Miss Christovou po výhře vypískali! Ji ale zajímala jen jedna věc.

Video
délka: 02:56.02

První Miss Christovou po výhře vypískali! Ji ale zajímala jen jedna věc. Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
76 fotografií