Málokdy své polovičky vodí do společnosti, o to víc si to všichni čtyři na baru se sklenkami v ruce užívali. Petr Rychlý sice často telefonoval, ale jeho druhá žena Jana, která je bývalou profesionální tenistkou, měla o zábavu postaráno. Bavila se s manželkou Roberta Jaškówa Petrou. Její muž si také sem tam odskočil vyřídit telefonát, jinak se své choti ale věnoval poctivě.

Ta se kvůli rodině vzdala kariéry herečky, ale vůbec jí to nevadí. Naopak má pochopení pro filmové manželky a s tím spojené milostné scény. 

VIDEO: Robert Jašków s manželkou na premiéře: Půvabná Petra řekla, jak svého muže krotí 

Video
Video se připravuje ...

Robert Jašków s manželkou na premiéře: Půvabná Petra řekla, jak svého muže krotí Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Vždyť je to jen hrané, takže mi vůbec nevadí dívat se na manžela s jinou ženou. Tedy jen na plátně,“ říká se smíchem sympatická blondýnka. A že je to mezi nimi i po letech manželství a se starostmi o tři dospívající děti stále žhavé, dokazovali během večera polibky a objetím. 

S mojí drahou jsme spolu 21 let a máme tři děti. Jsme skvělá partička a jsme rádi, že se ty děti pro nás rozhodly. Občas zlobím, ale nikdy ne přes čáru,“ směje se Robert, který stejně jako Petr Rychlý hraje v Ordinaci v růžové zahradě 2. 

VIDEO: Robert Jašków si rád užívá života, ale na rodinu nedá dopustit!

Video
Video se připravuje ...

Robert Jašków si rád užívá života, ale na rodinu nedá dopustit! Markéta Reinischová

Fotogalerie
127 fotografií