Šťastná zpráva pro celou rodinu Žilkovou zastihla ve chvíli, kdy ji po dlouhých třech měsících může sdílet s manželem Martinem Stropnickým (63), velvyslancem ČR v Izraeli.

Stropnický totiž do Česka přijel na dvoutýdenní letní dovolenou. „Jsem za to ráda, protože Martin s námi prožil Honzova nejdivočejší léta,“ směje se Žilková, která si Honzu kdysi osvojila i s jeho sestrou Markétou a o sourozence se až do jejich osmnáctých narozenin starala.

Sám Honza, který si prošel i bouřliváckým obdobím, je teď spořádaný táta od rodiny. Nedávno oznámil svatbu s partnerkou Eliškou. Pro herečku se jedná o šťastný konec.

VIDEO: Veronika Žilková se ještě nedávno trápila: Svatba syna v ohrožení a pláč po hovoru s vnoučaty!

Video
délka: 25:15.44

Veronika Žilková přiznala: Svatba syna v ohrožení a pláč po hovoru s vnoučaty! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

„Honzu mám od jeho šesti let a snažila jsem se mu být dobrou náhradní matkou. Jsem na něj moc pyšná. Jeho dospívání bylo bouřlivé, na čtyři roky mi zmizel ve světě, ale dnes je z něj úspěšný prodejce aut. Ty byly vždy jeho vášeň,“ raduje se Žilková s tím, že se svou láskou se Honza seznámil právě v práci.

„Dělá v autobazaru a jiskra přeskočila tam. Jsou spolu už asi dva roky a mám ji moc ráda,“ dodává Žilková. Ta je babičkou už od svých devětačtyřiceti. Tehdy dcera Agáta přivedla na svět syna Kryšpína, v pondělí už 9letého syna, jehož má s hráčem amerického fotbalu Mirkem Dopitou (39).

Z vnučky Mii, dcery Agáty a Jakuba Prachaře (36), se pak těší už bezmála tři roky, narozeniny oslaví v půlce září. Muž Veroniky, Martin Stropnický, přitom dosud od svých dětí z předchozího svazku (Matěj, 36; Anna, 31; Františka, 25) vnoučata nemá.

VIDEO: Unikát z rodinného archivu: Žilková vytáhla 55 let starou fotku manžela.

Video
délka: 01:05.90

Unikát z rodinného archivu: Žilková vytáhla 55 let starou fotku manžela. Jan Jedlička

Fotogalerie
74 fotografií