Pár dní zpátky vytáhla svůdná moderátorka z archivu fotku z roku 2003, na níž má krátké vlasy. Decastelo tam někomu může připomínat Monicu z Přátel nebo Sandru Bullockovou z dob filmového hitu Nebezpečná rychlost. Pro obrovský zájem se Eva prohrabala dalšími vzpomínkami a ukázala ještě další dobové snímky s krátkými vlasy. Ale tentokrát ne proto, aby nasbírala komplimenty, ale aby se zeptala, zda se má dát znovu ostříhat.

„Našla jsem ještě další fotky z krátkého období a kamarádky mě začaly přesvědčovat, ať do toho jdu znovu,“ napsala ke snímkům. Vlasy na zarostlého chlapce tehdy sladila s oblekem, bílou košilí a kravatou. Corteney Coxovou ani Sandru už tam ale nepřipomíná. Než fanoušci vyřkli ortel, varovala je: „Pamatujte na to, že mi odstávají uši!“

Video: Eva Decastelo je posilou nového seriálu. Svého manžela vymění za jiného!   

Video
délka: 02:04.25

Eva Decastelo je posilou nového seriálu. Svého manžela vymění za jiného! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Nemusela se ale bát, její sledující měli jasno i bez upozornění – na krátko už nikdy. „Nene, vy jste nejkrásnější v dlouhých a tmavých! Jste tím elegantní, ženská a přirozená,“ vzkázala jí jedna fanynka. „Nezlobte se na mě, ale myslím si, že to nejsou vůbec kamarádky, krátké už nikdy, prosím,“ sdělila jí další.

Svým názorem přispěla i její kolegyně z branže, herečka Denisa Pfauserová (31) a stejně jako většina, i ona od toho kroku Evu odrazuje. Našlo se však pár – paradoxně – pánů, jimž se zkrácené mikádo líbí a dokážou si takto moderátorku představit i dnes.

VIDEO: Eva Decastelo přiznala všechny úpravy v obličeji! A není jich málo... 

Video
délka: 04:15.70

Eva Decastelo přiznala všechny úpravy v obličeji! A není jich málo... Markéta Reinischová

Fotogalerie
70 fotografií