Půvabná zpěvačka je od pondělí hospitalizovaná v pražském IKEMu a vyčkává na tzv. laparoskopické odstranění žlučníku. „Budou mi ho operovat, protože ty problémy, které jsem měla, už byly neúnosné a trvají víc než dva roky,“ oznámila. Původně nad operací nepřemýšlela, po doporučení chirurgů ale na zákrok kývla. Operaci by měla podstoupit v úterý dopoledne.

Fanoušky v živém vysílání zajímalo, zda se ztráta tohoto malého orgánu na člověku nějak podepíše. „Dá se fungovat i bez něj,“ konejšila je finalistka soutěže Hlas ČeskoSlovenska. Po operaci ovšem bude muset držet přísnou dietu, a pokud půjde vše dobře, vysněného řízku s bramborovým salátem by se mohla dočkat už v srpnu.

Video: Šafářová nosí prstýnek, Plekanec taktně mlží. Bude svatba? A Preiss o děsivých zážitcích na detoxu.

Video
délka: 02:30.00

Šafářová nosí prstýnek, Plekanec taktně mlží. Bude svatba? A Preiss o děsivých zážitcích na detoxu Bára Horáková, Lukáš Červený

Neobjeví-li se komplikace, mohli by ji propustit už ve středu, s tím ale Markéta moc nepočítá a očekává, že se pobyt v nemocnici o trochu prodlouží. „Natahala jsem si do iPadu strašně moc filmů a strašně moc knížek,“ prozradila Poulíčková, jak si bude krátit čas, než se s nemocničním lůžkem rozloučí.

VIDEO: Zavřel má dohodu s otcem dívky, kterou srazil. A u Kvitové přespává rozvádějící se trenér.

Video
délka: 02:44.88

Zavřel má dohodu s otcem dívky, kterou srazil. A u Kvitové přespává rozvádějící se trenér. Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
36 fotografií