3. srpen 2020
Svátek slaví Miluše, zítra Dominik

Jaromír Jágr a jeho ženy: Které krásky ho zahřívaly, když slezl z ledu?!

/
 • Náručí Jaromíra Jágra prošla celá řada překrásných žen.
  Aktualizováno - 23. června 2020 ● 09:02
  22. června 2020 ● 18:14

  Některé z nich máme s jeho jménem a tváří dodnes bytostně spojené, na jiné bychom už dávno dost možná zapomněli. Tohle byly krásky, které prošly náručí Jaromíra Jágra (48) a oficiálně stály po jeho boku při veřejných i soukromých rodinných příležitostech.

 • 1.

  Iva Kubelková (43)

  S první vicemiss roku 1996 se Jaromír Jágr vídal ještě v průběhu dalších dvou let po jejím úspěšném umístění v soutěži Miss ČR. Přestože jejich vztah nevyšel, dodnes jsou schopni bavit se jako přátelé. Iva Kubelková dokonce s Jaromírem Jágrem natáčela reportáž před kladenským hokejovým stadionem pro společenský pořad Top Star magazín, který tehdy moderovala.

  VIDEO: Kubelková o dceři, nadané modelce Natálce: Do zahraničí ji nepustím! Je ještě moc mladá

  Video
  délka: 05:04.47

  Kubelková o dceři, nadané modelce Natálce: Do zahraničí ji nepustím! Je ještě moc mladá. Martin Balcar, Lukáš Červený

  Iva Kubelková

 • 2.

  Nicol Lenertová (45)

  Rok 1999 byl pro Jaromíra Jágra ve znamení lásky k Nicol Lenertové (45). Bývalá moderátorka večerního zpravodajství televize Nova a reportérka televize Prima tak trochu nezapadla do konceptu „Jágrových holek“.

  Už v dobách, kdy se pohybovala v showbyznysu, byla s krátkými zrzavými vlasy a plachým úsměvem typem spíš nenápadné holky odvedle než sexy vnadné Ivy Kubelkové, která s Jaromírem byla před ní. A to nemluvě o dračicích, které měly do Jágrova milostného života teprve vstoupit. 

  NICOL LENERTOVÁ (35) - Osud: Záhadný útěk do USA
 • 3.

  Andrea Verešová (39)

  Pravým opakem nesmělé Nicol byla a dozajista ještě je Andrea Verešová. Modelka a Miss Slovensko z roku 1999 chodila s Jaromírem Jágrem v letech 2000 až 2006. Scházeli se, rozcházeli se, ale přes šest let intenzivních snah si zkrátka nebyli souzeni.

  Andrea Verešová

 • 4.

  Inna Puhajková (34)

  Zelenookou Slovenku vystřídala v Jágrově náruči Inna Puhajková. I s tou vydržel hokejový bůh šest let, a to v letech 2006 až 2012. Konec vztahu už ale trávili každý separé.

  Byť se nedopracovali ke sňatku, už jen poměr s Jaromírem Jágrem přinesl Inně Puhajkové značnou míru pozornosti a posunul ji z dívky s titulem z trochu obskurní soutěže iMiss 2004 na moderátorku sportovního zpravodajství televize Nova.

  To je kus! Inna Puhajková je pořádně sexy a stejným způsobem umí svému miláčkovi Jaromíru Jágrovi popřát i k narozeninám.

 • 5.

  Veronika Kopřivová (29)

  Dlouhé tři roky se pak o „Džegrovi“ hovořilo jako o jednom z nejžádanějších starých mládenců Česka. A jeho vztahový status se připomínal téměř vždy, když přišly na přetřes jeho hokejové výkony. V roce 2015 pak na instagramu propálila společný poměr Veronika Kopřivová – kdysi účastnice soutěží krásy a taky bývalá tanečnice u tyče. S Jaromírem Jágrem se vídali do roku 2019.

  VIDEO: Jágr byl skrblík? Veronika Kopřivová tvrdí: Drahé hodinky i šperky mám za své! 

  Video
  délka: 03:32.27

  Jágr byl skrblík? Veronika Kopřivová tvrdí: Drahé hodinky i šperky mám za své! Markéta Reinischová

  Veronika Kopřivová se na sociální síti vystavuje často jen plavkách nebo spodním prádle.

 • 6.

  Dominika (26)

  Co bylo, to bylo. Aktuálně se hokejový národní hrdina pohybuje ve společnosti o dvaadvacet let mladší modelky Dominiky. Jak dlouho se vídají, případně jak moc je jejich setkávání vážné, je zatím otázkou. Každopádně první důkaz o společných chvílích se na světlo světa dostal jen před pár dny a vznikl ve Špindlerově Mlýně. Právě tam je totiž všímaví fotografové nachytali, jak Jágr s brunetkou opouštějí ruku v ruce jednu ze společenských akcí.

  Jaromír Jágr s neznámou kráskou

  Fotogalerie
  167 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 11

liana@...: carlae: Len som žartovala, nemyslela som vážne ten príspevok nižšie. Moj skutočný názor na deravé rifle - do 17 rokov maximálne, keď už teda nimi trieska puberta, čo už.. Pre starších ale mi pripadajú také roztrhance nevhodné.

(23. 06. 2020 16:33)

mopsamanda: Jako hokejista byl super, ale co se týče holek, tak se na něj lepí jen samé zlatokopky. I když Iva Kubelková, ta byla prima, jinak hrůza. A on tím, jak stárne, tak má čím dál tím mladší zlatokopku, a nůžky věkového rozdílu se rozevírají jak jejich nožky, které čekají přísun peněz a zviditelnění se. Ta minulá Kopřiva byla jasná. Tato současná vypadá docela sympaticky, ale nechápu, proč se lepí na takového stárnoucího donchuána a čeká, jestli mamajágr schválí. To nemá na víc? To pak vypadá, že jí jde taky jen o peníze a slávu, jinak by si našla někoho k sobě a ne tohoto zastydlýho puberťáka.

(23. 06. 2020 11:46)

carlae: ále dejte pokoj, tak zastydlá puberta už skoro 50níka je trapná. Matinka by jej měla donutit dospět a ne v něm furt viděm maqlýho "chlapečka". To co si oblékal a jak vypadal před 30ti lety bylo dobrý, ale čas uplynul a on je tím už trapný, nakonec skončí jako odrbanej obžundr, když nedospějě. Bodejť by holky, když jim posloužil coby výtah ke zviditelnění raděj brali kramle. Protože člověk se má vyvíjet a ne zůstat v pubertě.

(23. 06. 2020 10:06)

liana@...: Podarená fotokoláž.. Ale zostava krások tu nie je kompletná. Napriek tomu, aj taký Kerčak - vládca ľudoopov by mohol nadobudnúť pocit, že ho chce niekto pretromfnúť. Jaromír ako dobrý človek by mu snáď venoval aspoň svoje deravé rifle pre zmiernenie jeho amoku. Veď on rád rozdáva svoje oblečenie. Kerčakovi by iste sekli tie džíny rovnako a vylepšil by ich trhaný imidž novými dierami počas športovania v džungli. Nakoniec, tí dvaja by našli spoločnú reč - pri spoločných záujmoch..

(22. 06. 2020 23:07)

zkratik: bejval dobrej,teď už se chová jak d.e.b.i.l s pukem v hlavě místo mozku,chudák DžegrMama.Ale třeba je Dominika jeho utajovaná dcera stejně jako ta božskýho Káji

(22. 06. 2020 21:06)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy