Půvabná modelka Jana Doleželová sice v roce 2004 vyhrála korunku České Miss, do paměti českých milovníků celebrit se však zapsala především svým bizarním vztahem s miliardářem Karlem Janečkem (46) – během rozhovoru pro jednu televizní stanici se totiž přímo před zapnutými kamerami dozvěděla, že není jedinou ženou v jeho životě, jak se až dosud domnívala, a vzápětí se s tímto slavným bigamistou rozešla. Záhy však našla štěstí a hlavně kýženou rodinnou pohodu po boku Davida Trundy (43), s nímž má dceru Veroniku (3).

Přestože se zasnoubili zhruba před čtyřmi roky, ani jeden z nich na veselku nespěchá. Údajně oba čekají na tu správnou příležitost – a Doleželová se plně věnuje výchově dcerky. Sotva tříletá dívenka totiž už například chodí na tenis či s maminkou jezdí na kole na výlety, a taková práce na plný úvazek se ve tváři někdejší královny krásy jaksepatří podepsala. Na instagramu totiž sdílela selfíčko s Veronikou, na němž překvapivě ukázala svou „nahou“ tvář i se všemi jejími nedokonalostmi a počínajícími příznaky stárnutí.

VIDEO: Jana Doleželová na Möet party

Video
délka: 01:07.86

Jana Doleželová na Möet party Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

„Každá moje vráska je razítkem růstu malého tvorečka,“ vysvětlila svůj možná lehce unavený vzhled Doleželová na sociální síti a připojila text písničky Voda, čo ma drží nad vodou. A byla doslova a do písmene k nepoznání: zatímco na společenských akcích je vždy dokonale upravená, s výrazným líčením a v sexy modelech prestižních módních návrhářů, v nichž hrdě předvádí postavičku, jakou by jí mohly závidět i o deset let mladší ženy, najednou to byla skutečně „mamina od rodiny“.

Její fanynky a příznivkyně samozřejmě tuhle „proměnu“ vždycky perfektní Doleželové kvitovaly s nadšením, viděly totiž, že i ona je v podstatě „jenom“ obyčejnou, přirozeně pohlednou ženskou. „Úžasná máma,“ rozplývaly se nad ní a stejně tak je dojalo i vyznání směrem k plodu jejího těla, které by prý nikdo nedokázal napsat výstižněji. A mají bezpochyby pravdu: za vrásky, které mají maminky kvůli svým dětem, se totiž opravdu nikdo nemusí stydět!

VIDEO: Lékárnice Jana Doleželová: Průsvitné šaty odhalily její štíhlé tělo! 

Video
délka: 01:38.48

Lékárnice Jana Doleželová: Průsvitné šaty odhalily její štíhlé tělo! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
71 fotografií