Půvabná modelka Jana Doleželová sice v roce 2004 vyhrála korunku České Miss, do paměti českých milovníků celebrit se však zapsala především svým bizarním vztahem s miliardářem Karlem Janečkem (46) – během rozhovoru pro jednu televizní stanici se totiž přímo před zapnutými kamerami dozvěděla, že není jedinou ženou v jeho životě, jak se až dosud domnívala, a vzápětí se s tímto slavným bigamistou rozešla. Záhy však našla štěstí a hlavně kýženou rodinnou pohodu po boku Davida Trundy (43), s nímž má dceru Veroniku (3).

Přestože se zasnoubili zhruba před čtyřmi roky, ani jeden z nich na veselku nespěchá. Údajně oba čekají na tu správnou příležitost – a Doleželová se plně věnuje výchově dcerky. Sotva tříletá dívenka totiž už například chodí na tenis či s maminkou jezdí na kole na výlety, a taková práce na plný úvazek se ve tváři někdejší královny krásy jaksepatří podepsala. Na instagramu totiž sdílela selfíčko s Veronikou, na němž překvapivě ukázala svou „nahou“ tvář i se všemi jejími nedokonalostmi a počínajícími příznaky stárnutí.

VIDEO: Jana Doleželová na Möet party

Video
délka: 01:07.86
Video se připravuje ...

Jana Doleželová na Möet party Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

„Každá moje vráska je razítkem růstu malého tvorečka,“ vysvětlila svůj možná lehce unavený vzhled Doleželová na sociální síti a připojila text písničky Voda, čo ma drží nad vodou. A byla doslova a do písmene k nepoznání: zatímco na společenských akcích je vždy dokonale upravená, s výrazným líčením a v sexy modelech prestižních módních návrhářů, v nichž hrdě předvádí postavičku, jakou by jí mohly závidět i o deset let mladší ženy, najednou to byla skutečně „mamina od rodiny“.

Její fanynky a příznivkyně samozřejmě tuhle „proměnu“ vždycky perfektní Doleželové kvitovaly s nadšením, viděly totiž, že i ona je v podstatě „jenom“ obyčejnou, přirozeně pohlednou ženskou. „Úžasná máma,“ rozplývaly se nad ní a stejně tak je dojalo i vyznání směrem k plodu jejího těla, které by prý nikdo nedokázal napsat výstižněji. A mají bezpochyby pravdu: za vrásky, které mají maminky kvůli svým dětem, se totiž opravdu nikdo nemusí stydět!

VIDEO: Lékárnice Jana Doleželová: Průsvitné šaty odhalily její štíhlé tělo! 

Video
délka: 01:38.48
Video se připravuje ...

Lékárnice Jana Doleželová: Průsvitné šaty odhalily její štíhlé tělo! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
71 fotografií