Za drsňáka se nikdy nepovažoval, vždyť jeho písně jsou protkané emocemi. Opatření proti šíření koronaviru, k nimž patří zákaz koncertů, ale i menších vystoupení, ovšem umocnila vše, co Marek doteď cítil. V osobní zpovědi na svém instagramovém profilu odhalil temná zákoutí své mysli, která pomalu pohlcují i poslední paprsky naděje.

„Jsem ‚držák‘ a vím, kde jsou teď v životě priority, ale dnes to na mě totálně dolehlo! Chybí mi ten běžný život. Chybí mi sociální kontakt, kamarádi, kapela, chybí mi podání ruky, objetí, seznamování se s novými lidmi, posezení u kafe, debaty se sklenkou v ruce, pódium, koncerty, zahrát si jen tak pro radost na kytaru s partou známých… A chybíte mi vy!“ posteskl si nad obyčejným životem „před koronou“.

„Všichni jsou teď trochu odevzdaní, ‚vypnutí‘, těžko se hledá v někom nadšení… Držím hubu a krok – zdraví je samozřejmě přednější, ale jestli to takhle půjde dál – půjde brzy i o moje psychické zdraví!“ přiznal a vyděsil nejednoho fanouška. Ztracený se chmury z nucené izolace snaží zahnat vzpomínáním na časy světlejší – denně sledující zahrnuje příspěvky ze svých starších koncertů, to ale k duševní rovnováze zřejmě nestačí.

„Všichni jsme na tom stejně a nechci vypadat, že brečím, jen jsem si chtěl trochu postesknout nahlas a říct, že až se to jednou zlepší, tak se mě, milí kamarádi a fanoušci, nezbavíte. Chybíte mi,“ uzavřel trochu pozitivně. Fanouškům Ztracený rovněž chybí, v komentářích mu dodávají naději a děkují mu, že se dokázal emočně otevřít.

VIDEO: Zásnuby Marka Ztraceného: Prozradil, jak je připravoval!

Video
délka: 02:39.76

Zásnuby Marka Ztraceného: Prozradil, jak je připravoval! 

Fotogalerie
63 fotografií