Ze dne na den zůstala herečka Barbora Mottlová i její partner, model Josef Kůrka, bez práce. Plavovlasá Bára kvůli tomu, že vláda zakázala veškeré akce, na nichž se sejde větší počet lidí, a tudíž i divadelní představení. Ona přitom hrála jak v Divadle Artur, tak i v Divadélku Radka Brzobohatého a mnoha dalších. A o výdělky kvůli koronavirové karanténě přišel i Josef, který se už nějakou dobu honosí blond přelivem. Jako model se v těchto těžkých časech rozhodně neuživí, a dokonce se nemůže realizovat ani jako fitness trenér v posilovně. Oba proto museli sáhnout k náhradnímu řešení.

Místo toho, aby si doma stýskali, že nemají do čeho píchnout, našli si práci, která se k těmto dvěma lidem, co se na sociálních sítích neustále vychloubají přepychem, v jakém žijí, a dopřávají si luxusní dovolené po celém světě, naprosto nehodí. Bára odvážně usedla za kasu v supermarketu a už odbavuje jednoho zákazníka za druhým, jelikož jak sama řekla, dnešní doba nepřeje umění, a majitel fitka, model a Muž roku 2016 Josef Kůrka si zase našel práci v zastavárně na pražských Vinohradech. Věnuje se prý hlavně internetovému prodeji.

„S Bárou jsme se rozhodli začít pracovat jako ‚normální‘ lidé,“ usmíval se Josef. „Samozřejmě je to těžké takhle změnit práci, je to nezvyk. Ale moje posilovna je zavřená, focení a módní přehlídky se nekonají, tak mi ani nic jiného nezbylo. Musel jsem se poohlédnout po něčem jiném. Našel jsem si inzerát na výpomoc v zastavárně, tak jsem se tam šel podívat, slovo dalo slovo a už tu pracuju,“ popsal, jak se dostal k jiné práci.

Za své „náhradní“ zaměstnání se nestydí: Nejenom proto, že si takhle vlastně sami dokázali, že se dokáží uživit i jinak než jenom svým vzhledem, ale jsou prý navíc i přesvědčeni, že zkušenosti z jiného zaměstnání se jim nikdy neztratí. A v tom mají rozhodně pravdu…

VIDEO: Barbora Mottlová a její sexy přítel Pepa Kurka se ukázali jen ve spodním prádle! Mrkněte...

Video
Video patří k placenému obsahu Blesku
Odemknout video

Barbora Mottlová a její sexy přítel Pepa Kurka se ukázali jen ve spodním prádle! Mrkněte... Thomas Kruchina, Aleš Brunclík

Fotogalerie
34 fotografií