Dress code: Black tie. Pro muže omezená volba smokingu, dámy mají mnohem větší volnost vybrat si, v čem se na červeném koberci blýsknou.  Ne vždy to však dopadne podle plánu.  Například herečka Zuzana Stivínová nestihla najít perfektní šaty, takže se oblékla do leopardího pánského kostýmku a doufala, že i tak dokáže ohromit. To se jí podařilo – véčko až k pasu odhalilo nejen náhrdelník od Cartiera.

Když se na koberci objevila Veronika Arichteva, všichni padali do kolen. To, co nezakryly jemně zelené šaty, vyvolalo velký ohlas. „Moje prsa vypadají, jako když mám husí kůži,“ popsala Blesku se smíchem. My s ní rozhodně nesouhlasíme.

Poprask při slavnostním příchodu způsobila i růžolící se zrzka a její odhalená hruď. Nestydatou slečnu záhy zastínila dcera režisérky Heleny Třeštíkové Hana. Vnadná politička ovládla objektivy fotoaparátů a kamer, které toužily po detailnějších záběrech.

Velkým očekáváním nebyl příchod nikoho jiného než nominované Jitky Čvančarové. Její splývavá zelená vypasovaná róba s přísně střiženým dekoltem a šosy rukávů daly vyniknout Jitčině věhlasným křivkám, až se její manžel Petr Čadek pýchou zajíkal. 

Video
délka: 01:41.16

Veronika Arichteva s manželem: Vypadá to jako husí kůže, ale jsou to prsa! David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
56 fotografií