Nešlo tedy o ledajaké focení. O Kláru Vavruškovou, Báru Hodačovou, Lauru Longauerovou, Stanislavu Lučkovou a Karolínu Kokešovou se staralo hned několik vizážistů z Dermacolu a kadeřníků ze salonu Franck Provost.

Autor: Miss

Dívky oblékly plavky z galavečera od Fashion Islandu i finálové večerní šaty Poner. Přesto, že za sebou měly během náročného týdne jen několik hodin spánku, focení si užívaly: „To místo je úžasné. Jedno z nejhezčích, kde jsem fotila. Už se moc těším na výsledné fotky,“ řekla Miss Earth Slovenskej republiky 2019 Stanislava Lučková.

Stanislava Lučková
Stanislava Lučková
Autor: Miss

„Já si moc užívám péči celého týmu. Starají se o nás opravdu královsky a určitě to půjde poznat i na fotkách,“ zaznělo z úst České Miss 2019 Barbory Hodačové. Spolupráci si však nepochvalovaly jen dívky, ale i samotná fotografka: „Holky jsou super. Vím, že za sebou mají perný týden, ale rozhodně se to neodrazilo na jejich výkonu při focení,“ pochvalovala si Petra Odrazilová.

Barbora Hodačová
Barbora Hodačová
Autor: Miss

„S Peťou je to zase trošku jiné focení, než ta předchozí. Každý fotograf pracuje jinak a její přístup mě hodně baví,“ dodala Česko-Slovenská Miss Klára Vavrušková. „Byla to legrace, ale zároveň bylo vidět, že má o fotkách jasnou představu a výsledek bude určitě hodně elegantní, máte se na co těšit,“ prozradila Karolína Kokešová, která získala titul Česká Miss internet a II. Česká vicemiss.

Autor: Miss