Album se jmenuje Inventura těla, a ta Evina v pondělí ve vojenské nemocnici taky dopadla dobře. Po prodělané trombóze má Eva krevní obraz v pořádku.

Pro mě je už důležité, že se nic nezhoršuje,“ radovala se zpěvačka. Roztříštěné rameno přestalo bolet, kvůli loni zlomené stehenní kosti má ale potíže s chůzí. „Změnila jsem kvůli tomu svůj výrok, že budu zpívat, dokud mě na jeviště nebudou muset nosit,“ vtipkovala Eva. „Nově říkám, dokud budu mít zdravý hlas,“ dodala zpěvačka.
Kmotrou CD byla herečka Jiřina Bohdalová (88). „Když Eva mluví, má člověk pocit, že to snad nedopoví, ale pak zazpívá a nádhera,“ vysekla herečka letité kamarádce poklonu.

„Kde jen v tak křehkém těle bere ten hlas?“ ptala se spíš řečnicky. Podle ní jsou všechny Eviny písničky krásné, jedna lepší než druhá. Legendární herečka se totiž se zpěvačkou kamarádí od mládí, což je téměř 60 let.

Moderátor Aleš Cibulka, Jiřina Bohdalová a Eva Pilarová zapěli píseň Rozhoupej zvony nad námi. Za jejích zvuků si Eva brala v roce 1968 v Paříži kolegu Jaromíra Majera. Rozváděli se za dva roky v pražských Dejvicích.

VIDEO: Eva Pilarová pokřtila nové CD. Promluvila o svém zdraví a plánech!

Video
délka: 02:55.00

Eva Pilarová pokřtila nové CD. Promluvila o svém zdraví a plánech! Hana Höschlová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
42 fotografií