14. říjen 2019
Svátek slaví Agáta, zítra Tereza

Jen chlapy z ledu nebo trávníku: Vondráčková měla jen sportovce, až na jednu výjimku!

/
 • Všichni Lucčini muži...
  2. září 2019 ● 09:45

  Zpěvačka Lucie Vondráčková (39) sice není mezi českými celebritami známa jako žena, která by často střídala partnery, v jejím pelíšku se však přece jenom objevilo několik slavných a vlivných mužů. Přestože na věku jí podle všeho nikdy nezáleželo, opečovávala si jak muže o kus starší, tak i mladé zajíčky, jedno měli její partneři společné: až na jedinou výjimku šlo vždycky o talentované sportovce.

 • 1.

  Michal Dlouhý (50), herec

  2001 až 2004

  První velkou láskou zpěvačky Lucie Vondráčkové byl charismatický herec s podmanivým hlasem, Michal Dlouhý. Dvanáctiletý věkový rozdíl nakonec stál za rozpadem tříletého vztahu. Zatímco pro ni byla na prvním místě kariéra, Dlouhý už se chtěl usadit. Přesto se rozpad jejich vztahu obešel bez zbytečné hysterie a proběhl v přátelském duchu. „Naše cesty se začaly rozcházet. V dobrém jsme se domluvili, že bude lepší, když se rozejdeme. Já bych ji brzdil a zároveň se trápil, že si nemůžeme budovat hnízdečko,“ vysvětlil tehdy v rozhovoru pro Xantypu.

  Lucie Vondráčková a Michal Dlouhý

 • 2.

  Tomáš Ujfaluši (41), fotbalista

  2007

  Lucie udržovala tajný milostný poměr s bývalým fotbalovým obráncem a reprezentantem Tomášem Ujfalušim. „Párkrát za mnou byla ve Florencii i pak v Madridu. Ale byl to pouze nezávazný románek,“ odhalil až po letech elitní hráč Atlética Madrid, který se v té době rozváděl s manželkou Kateřinou (na snímku). Přestože se s jejich pletkami neopomněl pochlubit všem přátelům, přijmout Lucii za svou oficiální přítelkyni prý nikdy neměl v plánu...

  Tomáš Ujfaluši s manželkou Kateřinou

 • 3.

  Tomáš Verner (33), krasobruslař

  2008

  Další vroucí láska po pár měsících vyšuměla. Tentokrát to byla Vondráčková, kdo už toužil po dětech, zatímco o tři roky mladší Tomáš Verner to viděl jinak. „Chtěla udělat ve vztahu další krok, vdát se a mít děti. Já v tomhle stadiu nebyl. Ale byl to vztah na dálku, takže jsme toho společně moc neodžili,“ komentoval tehdy krasobruslařský šampion. „Je to jeden z nejinspirativnějších a nejvtipnějších lidí, co znám,“ prohlásila tehdy zaláskovaná Vondráčková v rozhovoru pro iDnes.cz.

  Lucie Vondráčková a Tomáš Verner

 • 4.

  Tomáš Plekanec (33), hokejista

  2010 až 2018

  S třetím Tomášem v řadě to skončilo svatbou. Seznámili se v létě roku 2010 a o rok později si řekli „ano“. V Kanadě, kde Tomáš hrál, se jim narodili synové Matyáš (7) a Adam (4). Ačkoli jejich manželství působilo dlouhou dobu jako naprosto idylické, loni oznámili rozvod. Plekanec si našel novou Lucii, tenistku Šafářovou (32), s kterou už čeká miminko. Podle všech možných indicií se „Pleky“ konečně dočká vymodlené holčičky. O tu totiž Vondráčková v šestém měsíci těhotenství s Plekancem tragicky přišla…

  Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec

 • 5.

  Marek Peksa (29), hokejista

  nyní?

  U Marka Peksy je zatím velký otazník, zpěvačka totiž veškeré zkazky o jejich vztahu popírá. Přestože fotoreportéři Blesku už dokonce přistihli Vondráčkovou a její syny Matyáše (7) a Adama (4), jak je Marek Peksa se svou dcerou doprovází domů, a dost možná tam zůstal i přes noc, ona na svých sociálních sítích vydala emotivní prohlášení, v němž se dušuje, že je spojuje pouze kamarádství jejich dětí, kterým po návratu z Montrealu chybí kamarádi.

  S Lucií na natáčení jejího videoklipu

 • 6.

  A co dál?

  „Po posledním vztahu budu velmi opatrná, než si někoho pustím do života, i s ohledem na své dva syny.  Koho a kdy nám do života přinese budoucnost, to necháváme otevřené,“ řekla Blesku Vondráčková, která přitom byla zprvu spojována s fešným parkouristou Tomášem Zonygou (26). Jak se vyvine její vztah se svalnatým brankářem Peksou, budeme bedlivě sledovat…

  Lucie Vondráčková a Tomáš Zonyga

  Fotogalerie
  46 fotografií

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 41

555xxxxx: fany, mýlíš se, styl je stejný, to, že se občas snaží ji nezakryje . Tak hloupá zase nejsem! Tak jak ty mě poznáš všude, tak já poznám vás! Ano měním se, protože jeden de.bil mi vzal ten základní a já přistoupila na tuto hru a přišla o výhody..

(03. 09. 2019 23:11)

fany22: Mám jen jeden. A ty lžeš. Stejně jako máš obsesi nazývat dianhos pořád Matýld, která měla úplně jiný styl psaní. A už to není ani vtipné.

(03. 09. 2019 14:08)

jentakien: ..to abys ten svůj krůtí mozeček malinko namáhala...hudry, hudry..

(03. 09. 2019 11:38)

jentakien: proč bych ho měla mít nový? Je to jednoduché, zadáš heslo a můžeš psát! Ty to neznáš?! Kolik máš těch převleků ty? Nejméně vím o 3 a buzeruješ

(03. 09. 2019 11:36)

fany22: jentakijen-proč máš zase nový nick? Není to trochu náročné?

(03. 09. 2019 10:33)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy