Splácet exekuce jednotlivě se herci prostě nechce. Jak Godla sám přiznává, měl představu, že celou dlužnou částku našetří a zaplatí najednou. Jak se ale začalo postupně ukazovat, tak jednoduché to není. Kvůli úrokům a penále dlužné částky narůstaly a problém začal Godlovi přerůstat přes hlavu.

„O svých dluzích vím a snažím se je splácet, ale zašlo to tak daleko, že mi u dveří neustále stojí exekutor a stále mi něco zabavuje. Nejstrašnější na tom začíná být to, že ani nevím, kam co jde,“ svěřil se Godla před několika měsíci, kdy jeho celková dlužná částka činila 915 935 Kč. Teď narostla o další tisíce!

A je úplně jedno, že Godla je po úspěchu seriálu Most! na roztrhání. Natáčí seriál Ordinace v růžové zahradě, objeví se v historickém filmu Il Boemo a nyní finišuje natáčení komedie Štěstí je krásná věc. Natáčením Ordinace si může Godla přijít až na 90 tisíc korun měsíčně, a jak přiznává, je to pro něj velká finanční pomoc.

„Role v Ordinaci mi určitě pomůže splatit dluhy. Shromažďuji si to, takže je to super. Protože těch rolí je víc, tak si z každého honoráře něco odkládám, a až to bude celé, tak právníci to dají dohromady a zaplatí se to,“ věří stále ve svůj plán čtyřiačtyřicetiletý herec. Musí si ale pospíšit a doufat, že rolí neubude. Jeho dluhy totiž neúprosně rostou den za dnem...

Fotogalerie
21 fotografií