„Vy všichni moc dobře víte, že já jsem se sebou spokojená a mám se ráda a jedinej problém, co jsem vždycky měla, jsem měla s nohama, protože mám po mamince křečový žíly a celulitidu a my to tady dneska jdeme zrušit," smála se na svém Instagramu zpěvačka, kterou zdobí nespočet tetování. 

Internetová moderátorka pořadu The Voice Zone se přitom Blesku svěřila už v minulosti, že nohy nenávidí a chce si je nechat zakrýt tetováními. Poprvé jsem na tetování byla v osmnácti, jelikož mám potetovaný rodiče, tak mi to přišlo jako přirozená věc. Chtěla bych mít potetované celé ruce a nohy. Hlavně nohy, protože je nemám ráda," prozradila Blesku Sharlota. 

Proč se ve svých pouhých dvaadvaceti letech rozhodla podstoupit zákrok na estetické klinice vysvětlila na svém Instagramu. 

„Dneska jsem si užila příjemnou návštěvu na klinice, kde jsem vyzkoušela léčení celulitidy. Čeká mě ještě pár sezení, tak jsem zvědavá. Kdo mě sleduje delší dobu ví, že nohy jsou moje problémová partie a já mám radost, že pro jejich zlepšení mohu tuto metodu zkusit a taky vám ukázat, že to hned neznamená operace, ale podpora, abyste se ve svém těle cítili v pohodě," napsala k fotografii na Instagramu kráska, u které by problémy s nohami hádal asi málokdo, protože pravidelně zásobuje sociální sítě sexy žhavými fotkami, včetně těch svého zadečku a nohou.

„Dříve jsem hodně cvičila, bohužel momentálně tomu tak není, můj pitný režim je taky katastrofa," sype si na závěr popel na hlavu Sharlota.  

VIDEO: Moderátorka The Voice Sharlota nemá s nahotou problém: Podívejte se na její nohy! 

Video
délka: 01:38.95
Video se připravuje ...

Moderátorka The Voice Sharlota nemá s nahotou problém: Podívejte se na její nohy! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
37 fotografií