„Myslím si, že to je téma, které je dnes ještě žhavější v tom rozměru, že nemáme k sobě tak blízko jako dřív. Když my jsme byli děti, tak jsme si ještě hráli před barákem a všechno jsme si vyřídili z očí do očí, zatímco dneska si to děcka vyřizují přes facebook a instagram. Ten člověk se pak nemůže postavit nepříteli tváří v tvář,“ postěžoval si pro Super.cz komik Vladimír Hron, který se proslavil svými imitacemi a převleky, na poměry dnešního „virtuálního světa“. Na akci dorazil se svou druhou manželkou Michaelou, která je o 18 let mladší než on.

„Tahle doba nahrává lidem, kteří jsou psychicky labilnější, a když se někdo dostane do tohoto virtuálního lynče, tak si potom třeba i sáhne na život,“ myslí si komik, který je otcem dvou dnes již dospělých dětí. Má totiž syna Vladimíra (24) a dceru Renatu (18). Připustil, že i on sám se ve svém životě setkal se šikanou. „Já sám jsem byl v dětství trochu outsider, takže si pamatuju, jak těžké bylo dostávat se do toho normálního kolektivu dětí,“ přiznal. Tato slova se mu ale jenom horko těžko věří, protože se svou veselou povahou musel být přece populárním třídním šaškem!

Jeho děti se však naštěstí s těmito negativními zkušenostmi ze školní docházky potýkat nemusely. „Problémy šikany jsme úplně neřešili, a když k nějakým problémům docházelo, tak jsem si vždycky s dětmi promluvil. Myslím si, že ten rodič je v tuto chvíli nejbližší spojenec, proto by se měli rodiče ptát na běžné otázky jako třeba ‚jak bylo ve škole‘,“ dodal známý imitátor a prozradil, jaký systém praktikoval – a ještě stále praktikuje – se svými ratolestmi: „My máme s dětmi takové nepravidelné nedělní sezení, kdy se sejdeme na večeři a povídáme si.“

VIDEO: Imitátor Vladimír Hron: Jandu umím tak, že nepozná sám sebe!

Video
délka: 01:18.83
Video se připravuje ...

Imitátor Vladimír Hron: Jandu umím tak, že nepozná sám sebe! Petr Macek, Jan Jedlička

Fotogalerie
28 fotografií