„Kolikrát jsem si představoval, jaké to bude, a stejně je to potom jiné. Otevřete dveře a někde uvnitř sebe pláčete štěstím,“ napsal Honza Musil už v pátek, kdy se po skoro tříměsíční léčbě po úrazu páteře dostal do domácího léčení. "Neumřel jsem, a tak řeším běžné věci. V nemocnici i doma," dodal pro Blesk Honza.

Sotva se tak doma rozkoukal, začal známý moderátor řešit politiku! Konkrétně slovenské prezidentské volby. „Část rodiny mám na Slovensku, kde se narodila i moje maminka. Držím pěsti a můj hlas v dnešních volbách by rozhodně patřil paní Zuzaně Čaputové,“ napsal na sociální síť Musil, který včera až do pozdních večerních hodin bedlivě v televizi sledoval samotné volby i následné počítání hlasů. To vše ve společnosti svého partnera Jakuba (29) a psů.

A hned druhý den si místo rekonvalescence a odpočinku zcela překvapivě naordinoval pohyb. Už v nemocnici se chlubil, že během jednoho dne nachodil skoro pět a půl kilometru, a hned v sobotu v nastaveném režimu pokračoval.

„První procházka po naší vesnici… Byl to dnes krásný den a každé setkání přineslo dojemnou atmosféru. Je mi hezky u srdce a na duši a vůbec mi nevadí, že tělo zatím bolí,“ napsal ke snímku, kde zcela bez jakékoliv opory berlí stojí spokojeně uprostřed panenské přírody, s horou Říp za zády a širokým úsměvem na rtech.

V neděli si dopřál tříkilometrový výlet po okolí a uvědomil si, jak málo si v době, kdy byl zdravý, uvědomoval všechnu tu krásu světa kolem sebe. „Je zvláštní, že když je člověk donucen chodit pomalu a opatrně, všímá si daleko více detailů. Samozřejmě to není žádné objevné moudro, ale já si to jako člověk zvyklý na značné tempo uvědomuji až nyní!“ rozněžnil se na instagramu.

VIDEO: Honza Musil po třech operacích zase chodí! Podívejte se na jeho první kroky!

Video
délka: 01:16

Honza Musil po třech operacích zase chodí! Podívejte se na jeho první kroky! Facebook

Fotogalerie
28 fotografií