Kvůli lásce se herečka, která v současnosti ztvárňuje zástupkyni majitele kamenické nemocnice Charlotte Moreau v seriálové Ordinaci, vzdala divadla i rodné Francie. Rozchod s otcem jejího syna Vladimíra Polívky (29) ale doteď vnímá jako svou největší životní prohru.

Rozvod je nejhorší, co se může stát. Děti mají právo na oba rodiče, a ačkoliv ti dva mezi sebou mají spory, ošklivé věci by měli řešit bokem. Je důležité usilovat o to, aby vztahy fungovaly dál. Později už je neslepíte,“ povzdechla si pro Aha! Chantal. A rozhodně nemluvila jen tak obecně.  

Prožila jsem spoustu věcí, u kterých si zpětně říkám, že se měly stát přesně tak, jak se staly, a že bych se zachovala stejně. Kromě téhle věci,“ okomentovala svůj rozvod s Bolkem. „Nechtěla jsem být zavřená v Olšanech, nebyla jsem ještě připravená starat se o hotel a koně. Odešla jsem do Brna a měla jistá očekávání, že on přijde za mnou, takhle jsem byla vychovaná. Možná jsem měla být méně pyšná,“ sype si herečka popel na hlavu.

„Možná jsem měla bojovat víc. Více pracovat na sobě, naučit se být tolerantnější, dát našemu partnerství větší šanci,“ prohlásila Chantal v rozhovoru pro Ona Dnes.  Přestože od rozvodu uplynulo už patnáct let, toho pravého, který by v jejím srdci zaplnil místo po Bolkovi, navzdory několika vztahům stále nenašla...

VIDEO: Chantal Poullain se rozpovídala o svém vztahu s Bolkem Polívkou

Video
délka: 01:34
720p 480p 360p 240p

Můžu dál? Chantal Poullain se rozpovídala o svém vztahu s Bolkem Polívkou! TV Barrandov

Fotogalerie
58 fotografií