Ačkoliv se Gábina Partyšová krátce po svatbě nechala slyšet, že by s Danielem chtěli společného potomka, na podzim roku 2017 se rozešli a na začátku roku 2018 oficiálně rozvedli. Jelikož měli předmanželskou smlouvu, tak vypořádání bylo velmi rychlé.

Zámožný podnikatel si zřejmě uvědomil, jak mu chybí jeho první manželka Lucie, která mu vytvářela domácí pohodu a dokonale se starala jak o něj, tak o jejich dvě děti Daniela a Anetu. A tak se k ní jednoduše vrátil, protože ona nebyla proti.

"Když vám ale partner řekne, že už mu s vámi není fajn a nechce s vámi být, tak to prostě musíte vzít… A určitě je to tak lepší, než kdyby se váš partner ještě deset let přetvařoval a měl dvacet milenek," řekla Blesku Gábina.

Celý loňský rok si Daniel užíval se svou staronovou rodinou, jezdili do zahraničí na dovolené nebo chodili na romantické procházky po Praze. Před několika dny se půvabná blondýnka Lucie Farnbauerová pochlubila, že jich bude pět! "Jméno pro našeho nastávajícího potomka je jasné, už mu ho jeho šikovný táta vyryl do dřeva. Lucas & Lucie to půjde," pochlubila se Lucka.

VIDEO: Partyšová po dvou rozvodech: Prošla jsem terapií! Chci být milou ženuškou

Video
délka: 02:09.94

Partyšová po dvou rozvodech: Prošla jsem terapií! Chci být milou ženuškou Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
26 fotografií