Představitel hlavní role v legendárním Discopříběhu konečně přestal tajit svou choť Martinu (43), s níž svůj vztah zpečetili sňatkem v Itálii už před třemi lety. Jak nyní prozradili, pár ale tvoří o něco déle. „Poprvé jsme se potkali před deseti lety ve společnosti, kam jsme šli každý zvlášť. Moc jsme si nepovídali,“ popsala ve společném rozhovoru manželů pro Magazín DNES Martina Hrušínská své první setkání s Rudolfem.

„Asi za dva roky jsme se zase potkali na nějaké akci, kde jsme měli společné známé, a tam už jsme si povídali. Hlavně o tom, jak jsme oba žili v zahraničí a co nás na tom bavilo. To nás začalo spojovat, když jsme zjistili, že jsme život zvenku vnímali stejně,“ objasnila manažerka, která dřív působila v Singapuru, Londýně i ve Skandinávii a nyní je generální ředitelkou jedné německé společnosti pro Česko a Slovensko.

Na prvním oficiálním rande prý dokonce vařil sám Hrušínský. „Domluvili jsme se, že si dáme něco dobrého. Rudolf rád vaří, a tak uvařil pastu podle rodinného receptu své italské švagrové. Kdykoliv si teď tohle jídlo dáme, myslím na to, že bylo naše první společné,“ přiznala. Ostatně k Itálii má dvojice velmi blízko, dokonce zde slavila i svatbu. „Říkali jsme si, že u toho chceme být jenom my dva. V Itálii má Rudolf část rodiny, takže ji bereme za náš druhý domov,“ popisovala blondýnka s tím, že už vlastně ani neví, kdo s myšlenkou odjet a nedělat ze svatby velkou akci vlastně přišel. „Byl to náš společný nápad.“

Svatební šaty měla Martina ušité od kamarádky, módní návrhářky. „Ke kolenům, odpovídající mému věku.“ Stejně tak se nekonala ani velkolepá hostina. Pár si zamluvil stůl v oblíbené restauraci a majitel se pak při pohledu na nevěstu podivil. „To jste mi měli říct, spustil, to bych se připravil. My ho uklidňovali, že právě takhle se nám to líbí.“

VIDEO: Rudolf si se svým otcem zahrál ve filmu Decibely lásky.

Video
Video se připravuje ...

Decibely lásky: Poprvé spolu před kamerou otec a syn Hrušínští! youtube.com

Přesto se pozornosti ve svatební den tak úplně nevyhnuli. „Italové všechno prožívají jinak než my. Šli jsme zhruba kilometr z Vatikánu do uliček k Piazza Navona, lidi nám tleskali, přáli nám hodně štěstí, mávali,“ vylíčila manažerka, která svého muže podporuje a doprovází ho i na divadelní premiéry. Také si prý velmi dobře rozumí se svým tchánem Rudolfem Hrušínským ml. (72), jehož můžeme vídat coby Vlastimila Peška v novácké Ulici. Sympatický jí byl právě už z obrazovky a stejně tak svého chotě poprvé viděla v jeho nejslavnější roli v Discopříběhu.

Byla na něm totiž v kině, když jí bylo prý kolem jedenácti či dvanácti. „Líbilo se mi to. Vybavuju si, jak mě naštvalo, že si ve filmu nechal oholit hlavu,“ prozradila. I dnes se na film ráda podívá, ale sama ho nevyhledává. To Rudolfovi už asi musí vadit, že si ho všichni spojují pořád jen s jednou rolí. Nadměrný zájem fanynek ho ostatně obtěžoval už tehdy. „I když je vám sedmnáct osmnáct let, chcete mít nějaké soukromí a žít svůj vlastní život,“ uvedl pro Magazín DNES herec z muzikálu Freddie. Možná právě proto je na svůj osobní život opatrný dodneška.

Fotogalerie
31 fotografií