Evidentně šťastná a pozitivní energií sršící Zuzana Belohorcová se svým fanouškům na sociálních sítích pochlubila spoustou fotek z oslav příchodu nového roku. Ten přivítala v plavkách na pláži Miami Beach po boku svého manžela Vlasty Hájka (42).

„Všechno dobré v novém roce přeje celá rodinka. Ať je nový rok 2019 pro Vás všechny lepší, úspěšnější, vydařenější, ale hlavně ať nám všem slouží zdravíčko, protože to je ze všeho nejdůležitější... Happy New Year 2019,“ napsala Belohorcová k fotografii, na které je s celou rodinou na pláži. A samozřejmě by to nebyla žádná pořádná oslava, kdyby se nepopíjelo šampaňské. To si prostě moderátorka v posledním dni v roce rozhodně nemohla odpustit. 

A právě alkohol hraje v předsevzetích, která si bývalá moderátorka erotických pořadů dala, důležitou roli. „Jako každý rok, i tento začínám pěkně od prvního dne, tedy od začátku, tříměsíční detox – žádný alkohol. Běžně alkohol moc nepiji, maximálně jednu dvě skleničky dobrého vínka, ale upřímně, ono to jde i bez něj. Jen je to třeba vyzkoušet a budete se cítit skvěle,“ propaguje Belohorcová zdravý životní styl na svém Instagramu. Vzhledem k tomu, že je to pro ni opakované předsevzetí, věříme, že se jí hravě podaří ho splnit.

Moc se to asi ale nebude líbit jejímu manželovi, Vlastu Hájkovi. Ten se Blesku v Karlových Varech na filmovém festivalu přiznal, že když Zuzana tento detox držela minulý rok, byla s ní strašná nuda. „Bylo to strašný. Nuda! Tři měsíce to bylo úplně v pr*eli. Dáš si sklenku vína k večeři? ‚Ne, to vůbec!‘ Ale musím říct, že se držela a nepila, ale byla to nuda a já byl z toho vyřízenej.“

VIDEO: Zuzana Belohorcová a Vlasta Hájek: Bez alkoholu je v manželství nuda!

Video
délka: 09:14

Zuzana Belohorcová a Vlasta Hájek: Bez alkoholu je v manželství nuda! Aleš Brunclík, Markéta Reinischová

Fotogalerie
87 fotografií