Moderátorka pořadu Máte slovo byla den před Silvestrem spatřena, jak si před budovou České televize dopřává cigaretu, zřejmě během pauzy mezi natáčením. Společnost jí v té chvíli dělal její kolega a v podstatě i šéf, programový ředitel ČT Milan Fridrich (48).

Dvojice si spolu povídala a vypadalo to, že si dobře rozumí. Jílková se totiž co chvíli smála a také si pohrávala s vlasy. S bývalým manželem Nory Fridrichové (41) ji tak zřejmě pojí přátelství a možná i něco víc. Každopádně nový vztah Míša zatím nepotvrdila.

Naopak se nedávno nechala slyšet, že je single, což jí prý vyhovuje. „Cítím se mnohem spokojenější než kdysi," uvedla pro Novinky.cz s tím, že se snaží užívat si každý den života a radovat se z toho, co má. Očividně je ráda, když může být svou paní. „Žila jsem se svými manželi dohromady 27 let, z jednoho vztahu jsem šla do druhého. Po tak dlouhé době je příjemné nemuset dělat kompromisy, dohadovat se, co smím koupit, kam dát mísu,“ vysvětlovala moderátorka, kterou proslavil pořad Kotel na Nově.

„S dětmi se domluvíme na všem, máme demokracii. Náš domov milujeme, je to ráj, kde ze mě vše spadne a jsem šťastná. Staré heslo, že nejhorší je nuda, jsem změnila. Nuda je hrozně fajn. Už nechci žádná vzrušení, napětí, změny. Nejkrásnější je klid,“ dodala Jílková.

Ta byla v letech 1990–2002 vdaná za obchodníka Vladimíra Dvořáka a poté se rázem zamilovala do mediálního poradce Michala Voráčka, kterého si po 12 letech vzala za manžela v létě 2014. O tři roky později však oznámili krach vztahu. Z prvního manželství má syna Jakuba, z druhého dceru Marušku. 

VIDEO: Takhle v televizi ještě nikoho neseřvala: Jílkové ruply nervy při debatě o hanobení prezidenta!

Video
délka: 00:19.36
Video se připravuje ...

Takhle v televizi ještě nikoho neseřvala: Jílkové ruply nervy při debatě o hanobení prezidenta. ČT

Fotogalerie
40 fotografií