Pletla se jí i Jůlie

V Prostějově dodnes vzpomínají na Dádino vystoupení se žížalou Jůlií z roku 2007, ze kterého je dokonce video. »Královně dětských srdcí« se na něm pletou nejen ruce a nohy. „Byli jsme z toho dost v rozpacích. Bylo vidět, že není ve formě, pletl se jí jazyk a blábolila nesmysly, byly to vyhozené peníze, snad si děti ničeho nevšimly,“ rozčilovali se tehdy někteří z rodičů. Patrasová se tehdy ohradila, že to nebylo alkoholem, ale reakcí na prášky proti bolavým zádům.

Napadla Kristelovou

Přijela na otevíračku salonu krásy v centru metropole. Její manžel Felix Slováček tam hrál na saxofon a ještě před začátkem otevření salonu si došel na masáž. Po relaxaci se potkal v hale s Kateřinou Kristelovou (39), s níž si dal sklenku červeného. „Když přišla Dáda a viděla to, popadl ji amok! Začala na Katku křičet, proč už i ona svádí jejího muže! Prý si myslela, že jsou kamarádky, ale teď vidí, že je další v řadě po Gelemové,“ popsal její výstup očitý svědek.

Muchlovačka s hadem

Na tiskovce televize Prima v pražské zoo, která se konala loni v srpnu, se Dáda muchlovala s hadem, který měl stejné jméno jako její nevěrný manžel Felix. Bylo velké horko a Dáda zapomněla počítat skleničky. Do přistaveného taxíku jí museli pomáhat. „Já o jejím problému s alkoholem mluvím už několik let, deset nebo patnáct,“ řekl Blesku Slováček. „Všichni vidí jenom to, že já jsem ten nejhorší, že se na ni vykašlu. Ale žít s člověkem, který pije, je peklo,“ dodal Felix.

VIDEO: Vánoční nehoda Dády Patrasové: Řídila opilá? Jděte do hajzlu, křičela

Video
délka: 01:08.31

Vánoční nehoda Dády Patrasové: Řídila opilá? Jděte do hajzlu, křičela Aktu.cz

Podívejte se do galerie, jak během let Dádu ovládl alkohol.

Fotogalerie
16 fotografií