„Štědrý večer nastal. Láska všem, “ napsala Dáda na svém Instagramu v pondělí 24. prosince u fotek od štědrovečerní tabule. K ní usedla nejen se svými již dospělými dětmi Annou Slováčkovou (23) a Felixem Slováčkem ml. (35) i jeho dvěma synky, ale dokonce i se svým chotěm Felixem.

A to i přes to, že ačkoliv jsou stále právoplatní manželé, už spolu dlouhou dobu nežijí a oba mají už nové partnery. Alespoň na Vánoce jsou tedy podle všeho schopni odložit své spory a chovat se jako spokojená rodina. Ovšem ne tak docela... Herečka si totiž alespoň dodatečně v komentářích neodpustila drobný rýpanec do Slováčkovy milenky. „A teď rychle přijde foto Gelemová Budějovice,“ vysmála se sokyni.

A skutečně nebyla daleko od pravdy. Šest hodin poté totiž na Instagram vyvěsila vánoční snímek s Felixem skutečně i výtvarnice Lucie. Pár, který má mezi sebou velký věkový rozdíl, na něm stojí u stromku a v rukou drží prskavku. Oba se navíc spokojeně usmívají, jako by je nic netížilo. „Veselé Vánoce,“ dopsala k fotce Gelemová a zdržela se dalších dodatků. Dokonce zřejmě vypnula možnost komentářů, aby si nemusela svátky kazit dalšími nenávistnými vzkazy či dotazy na téma, jak hudebník stihl trávit Štědrý den hned se dvěma ženami, a tedy na dvou místech zároveň.

Sám Felix raději na sociální sítě tentokrát nic nezveřejňoval, možná aby nedával přednost jedné z dam, které mu ve sváteční den dělaly společnost. Odpoledne trávil s rodinou, jak ostatně již dopředu předesílala jeho manželka s tím, že je to kvůli vnoučatům, které musí Felix ml. brzy vrátit jejich maminkám. „Jsem moc ráda, že se celá rodina sejde u nás doma, vlastně to vymyslel Felix a potěšil mě tím,“ svěřila se Patrasová.

Saxofonista v tom ale zřejmě viděl i způsob, jak stihnout hned dvoje Vánoce v jeden den. Večer pak trávil už jen ve společnosti své mladší lásky. I když Dáda si kvůli tomu neodpustila jedovatou poznámku, sama na tom byla podobně. Na Vánoce se totiž zřejmě též setkala s partnerem Vitem a pochlubila se jejich společnou fotkou v péřových bundách. Ital tak očividně opustil svůj hotel a za svou milovanou dorazil do Čech. „Jsem šťastná,“ rozplývala se představitelka princezny Xenie z Arabely.

VIDEO: Felix to hraje na obě strany: Toká s milenkou a manželku má za blázna?

Video
délka: 01:57
1080p 720p 360p

Felix Slováček v šoku z fotky Dády Patrasové: Moje žena má problém! David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
77 fotografií