Necelé dva roky spolu v letech 2006 až 2008 tvořili manželský pár. Od doby jejich rozvodu tak již uplynula pěkná řádka let, během kterých se oba zpěváci přesunuli k jiným životním partnerům. Lucie Bílá teď randí s namakaným Radkem Filipim (35) a temperamentní Noid si v náručí hřeje tanečnici Elišku Grabcovou.

Mezi Vaškem a Lucií nikdy nebyla po rozchodu zlá krev. Spíše naopak. Kdykoliv se tihle dva potkali na nějaké společenské akci, bylo vidět, že k sobě mají stále blízko. Navíc spolu hrají v několika představeních v hudebním divadle Karlín, takže spolu vycházejí velmi dobře, což je v českém šoubyznysu celkem nevídané.

Nejinak tomu bylo i na narozeninovém koncertě skladatele a hitmakera Karla Svobody. Noid se dokonce na Instagramu pochlubil jejich společnou fotografií! Na té se s šibalským úsměvem lísá ke zpěvačce, které je v jeho blízkosti také velmi pohodlně.

V komentářích na Instagramu jim fanoušci aplaudovali a oceňovali jejich vzájemné dobré vztahy. „Ne každý tohle umí... klobouk dolů, parádní fotka!" chválila zpěváky jedna fanynka. „Pokud je možné lásku odměřovat, tak ve vás dvou jí určitě kus zbylo," napsala jiná.

Některé dokonce společná fotografie rozvášnila natolik, že by jim vůbec nevadilo, kdyby se tihle dva dali znovu dohromady. „Stejně jste se k sobě vy dva hodili nejvíc!" doplnila na závěr další z Noidových obdivovatelek.

VIDEO: Lucie Bílá vzpomíná na Karla Svobodu

Video
délka: 01:53.43

Lucie Bílá vzpomíná na Karla Svobodu Kateřina Štichová, Jan Jedlička

Fotogalerie
79 fotografií