Vedení klubu SaSazu se od incidentu distancuje s tím, že s ním nemají nic společného. Společnost Claridge Invest, která zajišťovala ochranku, Tunovo vyjádření o napadení zpochybňuje. Blesk se s moderátorem spojil a zjistil k čtvrteční události bližší informace.

„Když jsem na akci přišel, bylo už pozdě. Před jedenáctou. Chvíli jsme s kolegy stáli venku a povídali si. Potom se v klubu tancovalo, ale bylo tam strašně moc lidí, hlavně na baru, takže jsem ani moc nepil. Měl jsem dvě slabá vína s vodou," přemítá Tuna, co se stalo před napadením, a vyhýbá se nařčení, že byl opilý.

Jak jsme již informovali, k inkriminovanému momentu došlo ve chvíli, kdy se Tuna vydal na pódium s žádostí o písničku na přání. „Ten večer tam hráli dva DJové, kteří se střídali. Já jsem loni ten samý večírek moderoval a s jedním z DJů se znám."

Moderátor také řekl, že k podobnému incidentu málem došlo i u jeho kolegy. „Šel si taky nechat zahrát na přání a ochrankář do něj začal strkat. Naštěstí si toho všiml DJ, a tak ho nechal být."

Tuna podle svých slov ovšem takové štěstí neměl. „Stalo se to strašně rychle. Z celého incidentu si toho moc nepamatuji, protože mám výpadky paměti. Všude korzovalo hrozně moc lidí, " vypráví moderátor, „a než jsem se nadál, měl jsem ruce za zády a celého zkrouceného mě táhl ven. Dvakrát nebo třikrát se mnou práskl o zeď! Nepamatuji si to úplně přesně, mám to celé v takovém oparu," svěřil se Blesku.

Po dotazu, zda na něj člen ochranky zaútočil bezdůvodně, Tuna odpověděl, že není a nikdy nebyl typ rváče.

Venku ho ošetřila neznámá dívka, která ho prý viděla i zvracet, což ale zjistil až po několika dnech, když s ní znovu mluvil. Bezpečnostní agentura zpochybňuje Tunovo vyjádření tím, že nezavolal záchrannou službu a policii. „Policii jsem nevolal, tekla mi z pusy krev a byl jsem v šoku. Vůbec mě to nenapadlo," přiznává Blesku moderátor.

Další den se údajně motal a měl výpadky paměti. Jeho kamarádi ho donutili jít na vyšetření. „V nemocnici jsem strávil několik hodin. Dělali mi rentgen a CT hlavy. Pak jsem jel domů. V neděli jsem ale zpozoroval, že se mi k tomu všemu zhoršil zrak, takže budu muset na další vyšetření," řekl Tuna.

No a co bude dál? V tuto chvíli hledá Tuna svědky, kteří jsou podle něj alfa omega celého případu. „Zatím sám nevím, jaké další kroky podniknu. Jsem připravený, že se mě budou snažit očernit, ale já říkám pravdu! Chtěl bych, aby se tam podobné incidenty neopakovaly. Ideální by bylo, kdyby se k tomu postavil čelem samotný klub. Pak bych celou situaci vyřešil přímo s nimi," uzavírá moderátor.

Fotogalerie
20 fotografií