Dvojice se společně objevila na premiéře akčního snímku Smrtelné stroje. Večer trávili hlavně spolu, kupovali si občerstvení, nechali se společně vyfotit a navíc to vypadalo, že je jim ve společnosti toho druhého moc dobře.

Ovšem jak Mottlová, tak svalovec se zářivým úsměvem podle informací webu ihot.cz svorně tvrdili, že se v kině potkali jen náhodou a jsou pouze kamarádi. Jenže zrovna jsou oba nezadaní, a tak by možná nějaká ta jiskra mohla mezi nimi přece jen přelétnout, pokud se tak už náhodou nestalo.

Svůdná blondýna známá z Krejzových i Ohnivýho kuřete vystřídala už několik vztahů a naposledy oznámila rozchod se sympatickým Robertem letos v květnu po pouhé tříměsíční známosti. „Prožili a užili jsme si hodně krásných společných chvil, strávili báječnou dovolenou v Thajsku, ale teď už jsem single," přiznala Blesku.

Naopak Kůrka, který v roce 2016 získal titul Muž roku, na sebe v poslední době upozornil především porozchodovou válkou s expřítelkyní Nikol Gremplewskou (26). On ji totiž nejprve obvinil z toho, že se mu nabourala do účtu na Facebooku. „Mazala mi třeba nabídky, které jsem dostával. Pak posílala lidem moje nahé fotky a to už jsem dal na policii,“ tvrdil na sociálních sítích Josef.

Účastnice druhé řady show Robinsonův ostrov, která si navíc letos na jaře nechala zvětšit prsa, ale na nic nečekala a vše vyvrátila s tím, že naopak on ji fyzicky týral. „Už po půl roce mi dal facku. Pak mě mlátil a měla jsem několikrát modřiny," uvedla pro Expres.cz Nikol, které měl prý expartner závidět i její úspěch v televizi. Údajně ji pak několikrát prosil, aby se k němu vrátila.

VIDEO: Sexy Mottlová fotila v červeném prádle! Podívejte se ...

Video
délka: 01:23.86

Tahle herečka je stále nezadaná! Mottlová fotila v červeném prádle! Podívejte se ... Thomas Kruchina, Aleš Brunclík

 

Fotogalerie
62 fotografií