Ještě před pár dny Dáda Patrasová nadávala na Felixe Slováčka, že si objednal rekonstrukci koupelny a odjel si za romantikou s milenkou Lucií Gelemovou. „Vrátila jsem se z pohádkového představení do reality. Takhle mám rozbouranou koupelnu. Manžel na výletě v Londýně,“ posteskla si zpěvačka.

Uběhlo pár dní a všechno je jinak. „Musím říct, že Felix se skvěle stará o náš dům,“ napsala Patrasová nadšeně na sociální síť a přidala k tomu fotografii, na které se s manželem zrovna políbili. A jejich pusa byla tak vřelá, že jim oběma pevný stisk rozmáčkl nosy.

Z fotografie jsou ale nyní Dádini fanoušci zmatení. „Kéž byste si našli k sobě zase cestu. Felix vypadá vedle vás tak nějak galantně a mužsky. Jste krásný pár. Nebo byli. Škoda,“ vzkazovala jim jedna žena. „Nechápu to Dádo, jste spolu nebo ne?“ dotazovala se jiná fanynka.

Našli se ale i tací, kteří jim návrat nepřáli. „Dádo, já téhle fotce nerozumím. Vždyť jste silná žena a tohle nemáte zapotřebí,“ radila další žena. Podle celkových ohlasů by ale Dádě návrat ke Slováčkovi mnozí přáli.  

VIDEO: Dáda Patrasová o Sobotově osahávání: Opilce chápu!

Video
délka: 00:52.29

Dáda Patrasová o Sobotově osahávání: Opilce chápu! David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
39 fotografií