„Přítelkyni Karolínku jsem o ruku požádal v den jejích narozenin dvacátého sedmého listopadu, takže se to celé neslo ve velmi slavnostním duchu,“ prozradil brněnský zpravodaj Primy s tím, že žádost proběhla v lázeňské cukrárně v Luhačovicích, což je oblíbené místo novopečených snoubenců.

Blondýnka prý do poslední chvíle nic netušila, ani když s Michalem odjela na relaxační pobyt do wellness hotelu Augustiniánský dům. Překvapením pro ni byl i úchvatný zásnubní prstýnek. „Přítelkyně je jedinečná a výjimečná, proto jsem zvolil i neotřelý prstýnek. Kombinaci červeného a bílého zlata s briliantem,“ vysvětloval reportér, který se může pyšnit namakanou postavou a svaly.

„Na našem vztahu nám moc záleží a já ctím posloupnost, žádost o ruku, svatba, děti,“ vyznal se ze svých citů a přiznal, že rodina jejich krok schvaluje. „Naši rodiče jsou nadšeni, dojati a šťastní s námi.“ Ovšem nic bližšího ohledně plánované veselky už Janotka prozradit nechtěl.

Zdá se, že konečně našel štěstí podobně jako expartnerka, moderátorka Primy Sandra Parmová (32). Pár tvořili „Ken s Barbie" téměř pět let a už to vypadalo, že dojde i na svatbu, jenže místo toho v roce 2016 oznámili rozchod. Údajně neustáli vztah na dálku, protože Michal pracuje v Brně a Sandra byla tehdy vázaná spíše k Praze.

Jen pár měsíců nato se kráska opět zamilovala a s přítelem Pavlem se pak v únoru 2017 zasnoubila. Shodou okolností pak s novou láskou přesídlili právě do Brna a loni v srpnu se jim narodila dcerka Emily. Na svatbu ale zatím nedošlo.

VIDEO: Michalova bývalá přítelkyně Sandra Parmová přiznala: Po rozchodu jsem ho chtěla zpátky!

Video
délka: 02:15

Sandra Parmová po rozchodu: Michala jsem chtěla zpátky! Blesk TV

 

Fotogalerie
33 fotografií