Robert Jáškow během jedné zkoušky spadl z pódia tak nešťastně, že si natrhl lýtkový sval. Lékaři mu nařídili klid, ale ten v soutěži rozhodně neměl. Ale nakonec díky lékům proti bolesti zůstal v soutěži Tvoje tvář má známý hlas až do konce. A že mu některá vystoupení dala zabrat.

„Je pravda, že jsem některé umělce vůbec neznal a jejich písničky neslyšel ani z rychlíku. Naučit se za týden vystoupení bylo náročné, ale na druhou stranu obrovský adrenalin, který mám moc rád. V životě jsme už pár věcí zažil, jako je let s akrobatickým pilotem Petrem Jirmusem nebo bungee jumping, takže já si to užívám,“ řekl Blesk.cz Jašków.

I přes náročnost by hned šel do další řady. „Je mi jedno, zda to bude na Slovensku nebo v Polsku, umím obě řeči a po Tváři v Česku, umím spoustu dalších,“ dodává se smíchem herec, který si v soutěži přišel na pěkný balík. Vzhledem k tomu, že je otcem tří dospívajících dětí, tak se mu to hodilo.

Momentálně Robert hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, v divadle a příští rok ho čeká natáčení filmu, kde bude po dlouhé době hrát kladnou postavu, a to archanděla.

VIDEO: Před startem Tváře už je jasný NEJ bavič! Koukněte na jeho číro!

Video
délka: 02:03.71

Před startem Tváře už je jasný NEJ bavič! Koukněte na jeho číro! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
21 fotografií