Krátce před premiérou muzikálu Trhák si herečka natáhla vnitřní stehenní sval, a tak byla její účast na jevišti v ohrožení. „Trpěla jsem bolestmi, pomohly mi rehabilitace a už je to naštěstí v pořádku,“ svěřila webu Super.cz Betka, která v humorném představení plném známých písniček představuje paní učitelku Elišku Veverkovou.

Úlohu, kterou ve stejnojmenném filmu ztvárnila Hana Zagorová (72), alternuje s modelkou Ivou Kubelkovou (41). Obě dámy musí přitom na závěr ukázat své nožky v plné kráse, jelikož se na nich v závěrečné scéně roztrhají svatební šaty.

Stanková ale přitom není jedinou hvězdou Trháku, kterou podobné nepříjemnosti potkaly. „Ačkoli jsme tady na Trháku měli za dobu zkoušení i hraní už několik zranění, naší roli se to, zaplať bůh, zatím vyhýbá,“ oddechla si herečka známá z Rebelů či seriálů Vyprávěj a Přístav, v nichž hrála partnerku Martina Zounara (51).

Podle všeho si přímo během představení vyrazila zub Sandra Pogodová (43), Jaromír Nosek (40) si zase poranil prst a Martin Dejdar (53) utrpěl ošklivé podlitiny. Před dvěma týdny také náhle spadla jedna z kulis a diváci, kteří představení neznají, přemítali, zda je to součást děje, či nikoliv.

VIDEO: Alžběta Stanková: Se Zounarem nechodím! Proč stále nemám přítele?

Video
délka: 01:15.76
Video se připravuje ...

Alžběta Stanková: Se Zounarem nechodím! Proč stále nemám přítele? Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
52 fotografií