Společně se svou nejlepší kamarádkou Kateřinou Stiborkovou někdejší modelka a současná manikérka Vlaďka Erbová odletěla do Karibiku, a podle hashtagu „maminy v Mexiku“ to vypadá, že si obě rozhodly na nějakou dobu odpočinout od dětí, dobít baterky a užívat si teplých slunečních paprsků. Doplnila totiž i hesla jako „nehubnu“, „necvičím“, „tloustnu“ a „noaco“.

Ještě před pár dny si přitom v TopStar magazínu televize Prima Erbová stěžovala, jak moc je emocionálně vyčerpaná nekončící válkou se svým ex-manželem Tomášem Řepkou (44) a neustálým běháním po soudech. Nejen co se týče skandálních pornoinzerátů, do kterých je Řepka zapletený i se svou současnou přítelkyní, blonďatou moderátorkou Kateřinou Kristelovou (38), ale i kvůli boji o alimenty na jejich společného syna Markuse (6).

„Určitě se ale netajím tím, že chodím pravidelně na terapii, můj terapeut je výborný. Ten čas byl dlouhý, kdy jsem se o sobě doslýchala a dočítala velmi intimní, důvěrné a hanlivé věci, které četla i moje dcera a její spolužáci. Z toho jsem byla psychicky špatná,“ vysvětlovala Erbová reportérům.

Duševní pohodu teď proto v současné době hledá při relaxaci v Mexiku, a jak se zdá, rozhodně žádnými finančními problémy netrpí. I jako člověk, který se živí modelováním nehtů, může si dovolit dovolenou v zahraničí a u moře. Asi nemá o klientelu nouzi…

Fotogalerie
26 fotografií