„Krásné pondělí! Moc Vám všem děkujeme za krásná přání! Myslím, že pokud by měla Matouškovi (pořád mu říkám Tádo) do života připlout aspoň setina pozitivní energie, kterou jste mu poslali, tak bude na světě opravdu hodně dlouho a navíc zdravý a šťastný! To si pro něj přeju ze všeho nejvíc! Moc děkuju!" radovala se na Instagramu Monika a připojila doslova záplavu vykřičníků.

Také fanouškům ukázala již druhý snímek svého miminka, a dala tak jasně najevo, že nejde s davem a neschovává novorozeně podobně jako například Agáta Prachařová (33) či Hanka Mašlíková Reinders (36) s Dominikou Mesarošovou (33), které děti ukazovaly po částech. „Původně jsem chtěla vyfotit Matoušovu nožičku, protože je to teď módní," zmínila současný trend i sama Absolonová.

„Ale zjistila jsem, že mi to přijde daleko intimnější než třeba tahle fotka (kryje se takhle sám), protože podle kosa poznáš kosa a podle nohy taky...a Matouš má nohu… to byste koukali!" popsala záhadně Matouše a vzhledem k lidové moudrosti o souvislosti mezi velikostí nohy a mužského přirození, naznačila možná až příliš.

„Nechci odhánět nápadnice vidlema! Miluju ho, trpaslíčka," smála se muzikálová představitelka Kleopatry i Evity, která druhého synka přivedla na svět již v sobotu, tedy deset dní před termínem. Proto se tak nemohla účastnit večera Atlet roku, který obvykle moderuje spolu s Alešem Hámou (45).

Původně se jí mělo dítě narodit až 20. listopadu, kdy slaví narozeniny už její partner Tomáš Horna (letos oslaví 38) i jejich starší syn Tadeáš (budou mu 3). Ten si prý na roli velkého bráchy zvyká dobře. „Táda to, že má bráchu, prožívá asi takhle - Moje mamka se ptala po první návštěvě: 'Tak co brácha, co dělal?' A Táda: 'Matouš? Dobrý, kadil a řval'," vyprávěla na sociální síti pyšná maminka.

Fotogalerie
95 fotografií