Malý syn Agáty Prachařové (33) Kryšpín (7) si opravil pošramocenou reputaci z minulé společenské akce. Maminka Agáta ho totiž před pár dny vzala na křest knihy Haliny Pawlowské (63) a prvňáček Kryšpín na něm vyváděl jako černá ruka. Nudil se, a tak neustále do své maminky šťouchal a vrážel. Doma za to nejspíš dostal vyčiněno, a proto nyní sekal latinu. Za největšího rošťáka byl tentokrát syn seriálové herečky Kristýny Janáčkové (37) Luis Frederik (4). S ním to krásná hvězda Ordinace v Růžové zahradě 2 nemá doma rozhodně vůbec snadné!

Spisovatelka Radka Třeštíková (37) zase ukázala svého světlovlasého synka Jonatána (3), starší dceru Elu nechala doma. S nejmladším uzlíčkem štěstí se na veřejnosti objevil i sympatický herec Saša Rašilov (46). Z předchozího manželství s herečkou Vandou Hybnerovou (50) má sice dvě dcery, Josefína (24) a Antonie (20) jsou už však na otevíračku hračkárny poněkud staré. Společnost mu proto dělala pouze maličká Maruška (1), kterou si pořídil se svou druhou chotí, Lídou Němečkovou (32). Po celou dobu k sobě rozkošné batole láskyplně tiskl a dokázal si poradit i s nečekanými slzičkami. Jakmile holčička začala pobrekávat, jako zkušený otec jí nacpal do pusinky dudlík.

Nejmladším účastníkem slavnosti v novém hračkářství Kidtown byl nepochybně syn Samuel (5 měsíců) herce Miroslava Etzlera (53), nejstarší byla zase dvojčata moderátorky Štěpánky Duchkové (45) Jan a Adam (9). A za největší princeznu platila nepochybně rozkošná Jasmína (6), dcerka moderátorky a bývalé tanečnice Kristiny Kloubkové (41), která podobu se známou maminkou v tváři rozhodně nezapře.

České hvězdy zkrátka neváhaly a příležitost zazářit mimo svůj klasický obor chytly za pačesy. Tady se najednou všichni předvedli tak, jak je neznáme, tedy jako perfektní maminky a tatínkové… A vy se na ně můžete podívat do naší galerie!

Video
délka: 01:47.07
Video se připravuje ...

Moderátorka Novy Kristina Kloubková: Druhé dítě? Už se o něm bavíme. Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
51 fotografií