„Bylo to do příchodu Jiřího Pomeje, který potom po mně všechno převzal. A upřímně řečeno, byl jsem rád, protože Ivetiny excesy se stupňovaly a bylo to s ní stále těžší a těžší,“ svěřil se Štěpán, který začínal jako tanečník skupiny UNO, poté dělal choreografa a následně road manažera různým zpěvákům. „Zajišťuju všechno, co je spojeno s cestou. Tedy řídím vůz, balím věci na koncert, starám se o techniku, zvuk, a když je třeba, tak i o jídlo a pití,“ vysvětluje Štěpán, co to obnáší.

U Ivety sloužil nejdéle a také si s ní pěkně užil. Byl nechtěně vtažen do jejích lásek, alkoholových extempore i pracovních průšvihů. Byl to dokonce on, kdo po jednom takovém excesu zpěvačku vezl do psychiatrické léčebny Kosmonosy. Tehdy, aby ji nikdo nepoznal, ji schoval pod deku na zadní sedačku vozidla. „Nechce se mi o tom mluvit, to se nedělá. Iveta mne zaměstnávala a platila. I proto jsem byl, když zemřela, zticha a snažil jsem se na sebe vůbec neupozorňovat,“ vysvětlil Karlész, který se snažil být k Ivetě loajální za jejího života i po něm. „To se ví, potom by si mne už nikdo nenajal,“ komentuje.

A byla to právě jeho loajalita, která přiměla Heidi, aby zvedla telefon a zavolala mu. „Štěpána jsem znala už z dob, když jsem s ním tancovala v UNO, a potom jsme se různě potkávali. Věděla jsem, že jako road manažer se na něho dá po všech stránkách spolehnout,“ svěřila Heidi, která prý nutně potřebovala někoho, kdo by jí pomáhal na cestách.

VIDEO: Rok od smrti Iva Pavlíka (†84): Heidi s novým chlapem!

Video
délka: 02:49.88
Video se připravuje ...

Rok od smrti Iva Pavlíka (†84): Heidi s novým chlapem! David Turek, Lukáš Červený

Vynachválit si ji nemůže ani Štěpán. „Je to úplně jiný kafe než s Ivetou, kterou jsem měl jinak opravdu upřímně rád. Heidi je vzdálena všem extempore, v tomto je naprosto bezchybná. Navíc když jsem jezdil s Ivetou, řídil jsem já – a když jedu s Heidi, tak šoféruje ona. A to je moc příjemné,“ pousmál se Štěpán.

Smlouvu k pořadu TV Barrandov Aféry si Heidi už odmítla prodloužit. „Mám díky Adamu Pavlíkovi novou kapelu, se kterou jezdím, a k tomu jsem si zničila nohu, nestíhala bych moderovat,“ vysvětlila zpěvačka, kterou v Aférách nahradila Anife Vyskočilová (44).

Fotogalerie
39 fotografií