Přestože ještě na začátku měsíce dumala bývalá moderátorka České televize nad tím, jakou barvu laku na nehty zvolit při příležitosti blížícího se porodu, nyní už bude mít docela jiné myšlenky. Dnes ráno totiž v porodnici v rodném Rakovníku porodila syna.

V současné chvíli přijímá na sociálních sítích jednu gratulaci za druhou. „Štěstí, jaké nemá obdoby… nepopsatelné… Tak už jsme tři,“ rozněžnila se na Instagramu a zároveň poděkovala za veškerou podporu. „Nemůžu se na malého Erika vynadívat. Je to pro nás dokonalost. Neskutečné požehnání, kterého si s pokorou moc vážíme… Celou dobu mi byl skvělou oporou manžel, který byl celou dobu s námi,“ dodala pro Blesk.

„A měla jsem obrovské štěstí, že mě rodil rodinný přítel dr. Ivo Marousek a skvělá porodní asistentka Petra Galiová. Teď se o nás perfektně starají sestřičky na šestinedělí. Všechno mi vysvětlují… Já se musím tolik nového naučit. Ale ten uzlíček štěstí je ta nejlepší motivace,“ říká Marcela, která prozradilo i to, pro jakou barvu nehtů se nakonec k porodu rozhodla. „Růžovou!“ směje se.

Vypadá to, že porod proběhl naprosto bez komplikací – a podle fotky miminka, kterou se pochlubila, je malý Erik skutečně krásný.

Fotogalerie
19 fotografií