Prakticky těsně po šestinedělí se známá blondýnka a maminka malinkého Eliána vypravila „mezi lidi“, a pro tuhle výjimečnou příležitost zvolila, jak je jejím dobrým zvykem, jasně rudou rtěnku. Sladila ji se sytě červeným sáčkem, a volné černé šaty zakrývaly nejspíš ještě drobné nedostatky její postavy spojené s nedávným porodem. Přece jenom je takový zásah do ženského těla dost drastický a ne každá mamina hned poté, co dá život svému dítěti, vypadá jako andílek od Victoria’s Secret.

Ostatně Mesarošová sama si docela nedávno posteskla, že během těhotenství nabrala neuvěřitelných dvacet kilo. Zatímco některé gravidní ženy si potrpí na kyselé okurky nebo nanuky, „silikonová“ modelka ujížděla na sladkostech. „Takovou spotřebu jsem nikdy neměla,“ přiznala na sociální síti, když zveřejnila snímek krupicové kaše. Je však pravda, že i přesto, jak se postupně zakulacovala, jí to velice slušelo a byla krásnou budoucí maminkou – čehož si byla moc dobře vědoma, a proto nafotila celou řadu okouzlujících fotek s rostoucím bříškem.

Nyní vypadá trochu unaveně, ale není se čemu divit, starost o novorozence je pro ni jakožto pro prvorodičku velice náročná. I díky nepřetržité péči o to malé, bezbranné stvořeníčko se ale všechna ta kila navíc budou dobře shazovat. Jistě se do toho Mesarošová pustí co nejdříve, nikterak se přece netají tím, že by se po narození syna celkem ráda vrhla do chomoutu. Na své vlastní svatbě přece musí být v té nejlepší kondici!

Video
délka: 06:20.06

Těhotná Mesarošová se valí po Varech! Sedm kilo nahoře a strach z krádeže jména! Aleš Brunclík, Markéta Reinischová

Fotogalerie
47 fotografií