Jako modelka působím v Čechách minimálně, spíš beru přehlídky nebo focení v zahraničí. A můžu říct, že si i vybírám. Nelíbí se mi ty klubové přehlídky. Chci vždy, aby to mělo nějakou úroveň, aby to nebyla úplná šaráda,“ řekla Blesk.cz Tereza Budková.

Vybírá si spíš státy, které jsou podle ní férové. „Dostala jsem několikrát nabídky z Milána a několikrát už mě tam lanařili, ale nikdy jsem tam nebyla. Mně se nelíbí, že si agentury berou 50 % z platu. A ty honoráře nejsou zase tak vysoké na to, že tam musíte být tři měsíce. Tam to tak funguje. Takže já spíš upřednostňuji Rakousko a Německo,“ prozradila nám na otevření nového obchodu s kosmetikou modelka, jejíž kráse podlehl i hokejista NHL Ondřej Pavelec (31).

Ten nedávno ukončil svou zámořskou kariéru a vrátil se natrvalo do Čech. „Už ho mám doma a jsme tady teď spolu nastálo. Už to není jako dřív, že Ondra na sezonu odletěl a já tu pak zůstala sama. Teď bydlíme spolu, ale každý máme svoje, já práci, Ondra nějaké aktivity. Takže se i míjíme, ale nejsme spolu třeba jen den dva. Předtím jsme spolu byli intenzivněji, byli jsme spolu každý den, vlastně pořád. Ale zase tam byly ty měsíční rozestupy,“ svěřila se modelka, která nyní s Pavelcem chce cestovat a poznávat obyčejné věci, které on kvůli své hokejové kariéře nemohl.

VIDEO: Tereza Budková se rozpovídala o penězích za modeling.

Video
délka: 03:35
1080p 720p 360p

Tereza Budková pracuje v zahraničí ráda, ale s Itálií má menší problém. Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
33 fotografií