„Rok 1996 a jedna vyjukaná holka z Písku, Vicemiss ČR," napsala brunetka na sociální síť k fotce, na níž má na sobě korunku a kolem sebe záplavu květin. Sice se od účasti v soutěži krásy už dost změnila, přesto by určitě nikdo nehádal, že už od té doby utekly dvě dekády.

„Když si uvědomím, kolik práce jsem od té doby udělala, kolika výzvám jsem se postavila, kolik překážek jsem musela překonat, kolik předsudků zbourat, kolika úšklebkům se zasmát a kolik pokory projevit, abych mohla cítit takovou vnitřní i profesní svobodu, kterou cítím dnes, jsem si jistá, že ani jedna věc, kterou jsem prožila, nebyla zbytečná ani chybná," připomněla si začátky své kariéry Kubelková.

„Je to 22 let a já jsem nikdy nezapochybovala, že by moje cesta mohla být špatná," tvrdí modelka, která právě v letech 1996 - 1998 randila s hokejovým bohem Jaromírem Jágrem (46). Jenže pak se rozešli a Iva už víc než 15 let žije s malířem a designerem Georgem Jiráskem, s nímž má dvě dcery - Natálii (14) a Karolínu (v únoru jí bude 10).

Dnes prý nelituje toho, že se dala na modeling, jelikož ji to dovedlo tam, kde je. „Jsem si jistá, že přesně na téhle cestě prožívám to, co potřebuji pochopit a obejmout. A stejně tak je to i s vaší cestou. Respektujme si navzájem naše cesty," dodala na Instagramu představitelka učitelky Veverkové v novém muzikálu Trhák.

VIDEO: Nyní je pro změnu Kubelková nováčkem na poli divadla: „Měla jsem trému," řekla  o své první muzikálové roli

Video
délka: 01:06.90
Video se připravuje ...

Kubelková o své první muzikálové roli: Měla jsem trému! Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

 

Fotogalerie
62 fotografií