Zpěvaččin přítel, muž, který jí byl oporou, se loni na podzim najednou přestal hýbat. Na vině byl podle lékařů nějaký záhadný virus. Strejček musel být hospitalizován. „Vážení přátelé, vzhledem k okolnostem týkajícím se mého zdravotního stavu jsem nucen zrušit veškeré své umělecké aktivity do odvolání, a přerušit tak své účinkování na dobu nezbytně nutnou k uzdravení se," oznámil před rokem příznivcům Fred na svých stránkách. A zrušil všechna nasmlouvaná vystoupení.

Nyní je zřejmé, že se již začíná uzdravovat. Návrat řeči je dobrým znamením. Molavcová, která Freda, zatím stále upoutaného na lůžko, navštěvuje téměř denně, viditelně pookřála. Stále na přítele mluvila, vyprávěla mu, co je nového, a to zřejmě přineslo ovoce.

Jitka Molavcová byla vdaná za scenáristu a spisovatele Jana Petráně (81). Prožili spolu třicet let, děti neměli, Petráň měl už syna z předešlého vztahu. Kvůli Alfredovi Jitka už nefunkční manželství ukončila. Je s podivem, že se jak ona, tak Fred nikdy ke svému vztahu veřejně nepřiznali. I když už si o něm štěbetají vrabci na střeše.

Fotogalerie
10 fotografií